زیرنویس فیلم Evan Wood (2021)

نام فارسی فیلم : ایوان وود (2021)

5.5
  • ژانر :   درام
  • کارگردان :   Niki Byrne
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   United States United Kingdom Spain
  • بازیگران :   Jere Burns-  Michael Parr-  Rylee Marshall

خلاصه فارسی

راشل، یک دانشجوی نویسندگی در لس آنجلس، با دریافت خبر درگذشت مادربزرگش، زندگی خود را مختل می کند. به تشویق یک استاد مورد اعتماد، او به خانه می رود تا از طریق نوشته هایش آسیب های خانواده را پردازش کند. بازگشت او هم مکاشفههای شفابخش و هم دردناکی دارد: یک تجدید عشق عاشقانه با علاقهای قدیمی و مهمتر از همه، چالش کمک به برادرش که با مسائل مربوط به سلامت روان و اعتیاد دست و پنجه نرم میکند.


خلاصه انگلیسی

Rachel, a writing student in Los Angeles, finds her life disrupted when she receives news of her grandmother’s passing. At the encouragement of a trusted professor, she goes home to process the family’s trauma through her writing. Her return has both healing and painful revelations: a romantic rekindling with an old love interest and, most notably, the challenge of helping her brother as he struggles with issues of mental health and addiction.


این فیلم با نام تجاری Evan Wood محصول کشور United States,United Kingdom,Spain است.به کارگردانی Niki Byrne و بازیگرانی چون Jere Burns,Michael Parr,Rylee Marshall در ژانر درام در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Bosco

5.9   - IMDB

بر اساس داستان واقعی کوانتای "بوسکو" آدامز. آدامز که به دلیل تلاش برای در اختیار داشتن ماری جوانا به 35 سال زندان محکوم شده بود، در حالی که تحت نظارت 24 ساعته در سلول انفرادی بود، با کمک یک زن مسن تر که از طریق یک آگهی قلب تنها با او آشنا شد، به طور معجزه آسایی از یک زندان فوق امنیتی فدرال فرار کرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Float

5.1   - IMDB

ویورلی فکر میکرد که آیندهاش را مشخص کرده است، پس از یک دیدار تابستانی از والدینش در تایپه، اقامت پزشکی خود را در تورنتو آغاز کرد. هنگامی که برنامههای او ناگهان تغییر میکند، او یک مسیر انحرافی به یک شهر کوچک کانادایی میرود که در آنجا با غریق غریق محلی بلیک ملاقات میکند. بعد از اینکه بلیک او را از غرق شدن در یک مهمانی ساحلی نجات میدهد، به ویورلی پیشنهاد میکند که شنا را بیاموزد، و با ادامه درسها، این دو به طور غیرمنتظرهای عاشق یکدیگر میشوند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Suncoast

6.6   - IMDB

در حالی که از برادرش به همراه مادر جسورش مراقبت می کند، یک نوجوان دوستی غیرمحتمل با یک فعال عجیب و غریب برقرار می کند که به یکی از برجسته ترین موارد پزشکی در تمام دوران اعتراض می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Zone of Interest

7.5   - IMDB

فرمانده آشویتس، رودولف هوس، و همسرش هدویگ، تلاش می کنند تا در خانه و باغی در کنار اردوگاه، زندگی رویایی را برای خانواده خود بسازند.