زیرنویس فیلم Evan Wood (2021)

نام فارسی فیلم : ایوان وود (2021)

5.5
  • ژانر :   درام
  • کارگردان :   Niki Byrne
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   United States United Kingdom Spain
  • بازیگران :   Jere Burns-  Michael Parr-  Rylee Marshall

خلاصه فارسی

راشل، یک دانشجوی نویسندگی در لس آنجلس، با دریافت خبر درگذشت مادربزرگش، زندگی خود را مختل می کند. به تشویق یک استاد مورد اعتماد، او به خانه می رود تا از طریق نوشته هایش آسیب های خانواده را پردازش کند. بازگشت او هم مکاشفههای شفابخش و هم دردناکی دارد: یک تجدید عشق عاشقانه با علاقهای قدیمی و مهمتر از همه، چالش کمک به برادرش که با مسائل مربوط به سلامت روان و اعتیاد دست و پنجه نرم میکند.


خلاصه انگلیسی

Rachel, a writing student in Los Angeles, finds her life disrupted when she receives news of her grandmother’s passing. At the encouragement of a trusted professor, she goes home to process the family’s trauma through her writing. Her return has both healing and painful revelations: a romantic rekindling with an old love interest and, most notably, the challenge of helping her brother as he struggles with issues of mental health and addiction.


این فیلم با نام تجاری Evan Wood محصول کشور United States,United Kingdom,Spain است.به کارگردانی Niki Byrne و بازیگرانی چون Jere Burns,Michael Parr,Rylee Marshall در ژانر درام در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم True Things

6   - IMDB

زن جوانی که در حاشیه جامعه زندگی می کند توسط غریبه ای مست می شود که زندگی آرام او را تحت الشعاع قرار می دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Lost Girls

2.8   - IMDB

The Lost Girls با الهام از داستان کلاسیک پیتر پن، چهار نسل از زنان عزیز را روایت میکند که در عواقب ماجراجوییهای خود با پیتر پن در نورلند مبارزه میکنند. مانند مادربزرگش و مادرش جین قبل از او، وندی باید از چنگ پان و قولی که او شدیداً میخواهد او را نگه دارد بگریزد. همانطور که دخترش بری وارد مدار پیتر می شود، وندی باید برای حفظ رابطه خود با دخترش بجنگد و در عین حال میراث او را آشتی دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Watcher

6.3   - IMDB

در حالی که یک قاتل زنجیره ای شهر را تعقیب می کند، جولیا - بازیگر جوانی که به تازگی با شوهرش به شهر نقل مکان کرده است - متوجه یک غریبه مرموز می شود که او را از آن طرف خیابان تماشا می کند.