زیرنویس فیلم Escape Through Africa (2022)

نام فارسی فیلم : فرار از طریق آفریقا (2022)

3.7
  • ژانر :   ماجراجویی
  • کارگردان :   Ted Betz
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Eric Roberts-  Linn Bjornland-  Justin Gordon

خلاصه فارسی

در سال 1914، یک پرستار بریتانیایی به نام آن، از حمله به پاسگاه خود در آفریقا می گریزد. او که توسط یک حزب جنگی به رهبری آلمان شکار می شود و با کمک عمویش، یک کاپیتان ارتش، و جنگجویان محلی، سفری حماسی را در سراسر کشور تپه آفریقا آغاز می کند. او باید شجاعت را با آرمانهای صلحطلبانهاش متعادل کند تا یک دختر بومی را سالم به مادرش تحویل دهد، دوباره با شوهرش متحد شود و یک پاسگاه همسایه را از قتل عام نجات دهد.


خلاصه انگلیسی

In 1914, a British nurse, Anne, escapes an attack on her outpost in Africa. Hunted by a German-led war party, and with help from her uncle, an Army Captain, and local warriors, she embarks on an epic journey across the African hill country. She must balance bravery with her pacifist ideals to deliver a native girl safely to her mother, reunite with her husband, and save a neighboring outpost from a massacre.


این فیلم با نام تجاری Escape Through Africa محصول کشور United States است.به کارگردانی Ted Betz و بازیگرانی چون Eric Roberts,Linn Bjornland,Justin Gordon در ژانر ماجراجویی در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Minions: The Rise of Gru

7.2   - IMDB

گرو که یکی از طرفداران یک سوپرگروه ابرشرور معروف به Vicious 6 است، نقشه ای برای تبدیل شدن به آنقدر شیطانی می کشد تا با پشتیبان پیروانش، مینیون ها، به آنها بپیوندد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Erzulie

5.8   - IMDB

ملاقات مجدد بین 4 دوست به سرعت خراب می شود وقتی آنها خود را با ارزولیه الهه پری دریایی باتلاق می بینند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Jurassic World Dominion

5.8   - IMDB

چهار سال پس از نابودی Isla Nublar، دایناسورها اکنون در کنار انسان ها در سراسر جهان زندگی می کنند - و شکار می کنند. این تعادل شکننده آینده را تغییر میدهد و یک بار برای همیشه تعیین میکند که آیا انسانها قرار است در اوج شکارچیان سیارهای باقی بمانند که اکنون با ترسناکترین موجودات تاریخ مشترک هستند یا خیر.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Highwayman

7.3   - IMDB

دزد مشهور بزرگراه، دیک تورپین، خود را در حومههای انگلیسی میبیند که بهطور تصادفی، الیزابت، دختر شیطون ارل پمبروک را ربوده است. در حالی که نامزدش وینتروپ تلاش می کند تا آنها را ردیابی کند، الیزابت شروع به عاشق شدن با مرد شجاع بزرگراه می کند و برای تورپین چاره ای جز رویارویی با وینتروپ در مبارزه برای قلب الیزابت و ثروت او باقی نمی ماند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Adventures of Maid Marian

3.2   - IMDB

همه داستانهای رابین هود و خدمتکار ماریان را میدانند، اما این داستان اتفاقات بعدی است. از میان سایه ها، افسانه ای برمی گردد تا مردمش را از ظلم کلانتر رسوا شده ناتینگهام نجات دهد. رابین هود در جنگ باقی می ماند و ماریان باید مهارت های رزمی خود را آزمایش کند و داستان جدیدی خلق کند که در طول اعصار منادی خواهد شد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Survive

4.4   - IMDB

هنگامی که هواپیمای آنها در یک کوه پوشیده از برف دورافتاده سقوط می کند، جین و پل باید به عنوان تنها بازماندگان برای زندگی خود بجنگند. آنها با هم سفری دلخراش را از بیابان آغاز می کنند.