زیرنویس فیلم Escape Through Africa (2022)

نام فارسی فیلم : فرار از طریق آفریقا (2022)

3.7
  • ژانر :   ماجراجویی
  • کارگردان :   Ted Betz
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Eric Roberts-  Linn Bjornland-  Justin Gordon

خلاصه فارسی

در سال 1914، یک پرستار بریتانیایی به نام آن، از حمله به پاسگاه خود در آفریقا می گریزد. او که توسط یک حزب جنگی به رهبری آلمان شکار می شود و با کمک عمویش، یک کاپیتان ارتش، و جنگجویان محلی، سفری حماسی را در سراسر کشور تپه آفریقا آغاز می کند. او باید شجاعت را با آرمانهای صلحطلبانهاش متعادل کند تا یک دختر بومی را سالم به مادرش تحویل دهد، دوباره با شوهرش متحد شود و یک پاسگاه همسایه را از قتل عام نجات دهد.


خلاصه انگلیسی

In 1914, a British nurse, Anne, escapes an attack on her outpost in Africa. Hunted by a German-led war party, and with help from her uncle, an Army Captain, and local warriors, she embarks on an epic journey across the African hill country. She must balance bravery with her pacifist ideals to deliver a native girl safely to her mother, reunite with her husband, and save a neighboring outpost from a massacre.


این فیلم با نام تجاری Escape Through Africa محصول کشور United States است.به کارگردانی Ted Betz و بازیگرانی چون Eric Roberts,Linn Bjornland,Justin Gordon در ژانر ماجراجویی در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Cult Killer

4.6   - IMDB

یک بازپرس خصوصی مجبور به اتحاد خطرناک با یک قاتل می شود تا از زیر بطن جنایتکار وحشتناک یک شهر ساکت کشف کند و نام مربی خود را که در جنایات دخیل است پاک کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Book of Clarence

5.6   - IMDB

کلارنس در حالی که برای رهایی خود از شر بدهی ها مبارزه می کند، در حال تلاش برای یافتن یک زندگی بهتر برای خانواده اش است. او که اسیر قدرت و شکوه مسیح در حال ظهور و رسولانش شده است، همه چیز را به خطر می اندازد تا مسیر خود را به سوی یک زندگی الهی تراش دهد و در نهایت متوجه می شود که قدرت رستگاری ایمان ممکن است تنها راه نجات او باشد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Wickensburg

4.1   - IMDB

یک مادر و پسر کوچکش به یک شهر کوچک جدید نقل مکان می کنند. آنها به زودی کشف می کنند که شهر دارای یک راز تاریک است و این یک مسابقه با زمان برای نجات شهر است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Minions: The Rise of Gru

7.2   - IMDB

گرو که یکی از طرفداران یک سوپرگروه ابرشرور معروف به Vicious 6 است، نقشه ای برای تبدیل شدن به آنقدر شیطانی می کشد تا با پشتیبان پیروانش، مینیون ها، به آنها بپیوندد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Erzulie

5.8   - IMDB

ملاقات مجدد بین 4 دوست به سرعت خراب می شود وقتی آنها خود را با ارزولیه الهه پری دریایی باتلاق می بینند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Jurassic World Dominion

5.8   - IMDB

چهار سال پس از نابودی Isla Nublar، دایناسورها اکنون در کنار انسان ها در سراسر جهان زندگی می کنند - و شکار می کنند. این تعادل شکننده آینده را تغییر میدهد و یک بار برای همیشه تعیین میکند که آیا انسانها قرار است در اوج شکارچیان سیارهای باقی بمانند که اکنون با ترسناکترین موجودات تاریخ مشترک هستند یا خیر.