زیرنویس فیلم Erzulie (2022)

نام فارسی فیلم : ارزولی (2022)

5.8
  • ژانر :   ماجراجویی فانتزی
  • کارگردان :   Christine Chen
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Zoe Graham-  Elizabeth Trieu-  Jason Kirkpatrick

خلاصه فارسی

ملاقات مجدد بین 4 دوست به سرعت خراب می شود وقتی آنها خود را با ارزولیه الهه پری دریایی باتلاق می بینند.


خلاصه انگلیسی

A reunion between 4 friends quickly goes awry when they find themselves face to face with Erzulie the swamp mermaid goddess.


این فیلم با نام تجاری Erzulie محصول کشور United States است.به کارگردانی Christine Chen و بازیگرانی چون Zoe Graham,Elizabeth Trieu,Jason Kirkpatrick در ژانر ماجراجویی,فانتزی در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Cult Killer

4.6   - IMDB

یک بازپرس خصوصی مجبور به اتحاد خطرناک با یک قاتل می شود تا از زیر بطن جنایتکار وحشتناک یک شهر ساکت کشف کند و نام مربی خود را که در جنایات دخیل است پاک کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Book of Clarence

5.6   - IMDB

کلارنس در حالی که برای رهایی خود از شر بدهی ها مبارزه می کند، در حال تلاش برای یافتن یک زندگی بهتر برای خانواده اش است. او که اسیر قدرت و شکوه مسیح در حال ظهور و رسولانش شده است، همه چیز را به خطر می اندازد تا مسیر خود را به سوی یک زندگی الهی تراش دهد و در نهایت متوجه می شود که قدرت رستگاری ایمان ممکن است تنها راه نجات او باشد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Woods Are Real

2.5   - IMDB

جوبا و کوئینسی یک زوج ثروتمند بروکلینی هستند که بیش از هر چیز برای خیریه ارزش قائل هستند. اما وقتی دوستی از سفر زیارتی برمیگردد تا قلبهای خونزدهشان را به چالش بکشد، دعوتی را میپذیرند که زندگی آنها را برای همیشه تغییر میدهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Phantom Warrior

3   - IMDB

داستان منشأ هوشیار نقابدار، نمسیس نایت. نژاد جدیدی از ابرقهرمانان برای جهانی در حال تغییر. از یتیم وحشی جوان تا جنگجوی صلیبی مرگبار، تعادل بین خیر و شر را ایجاد می کند. او نقاب دیونوسوس را میپوشد که توسط خدای دنیای زیرین به او هدیه داده شد، هادس در حالی که سوار بر اسب سیاه خود به نام زئوس میشود، با تفنگ مورد اعتماد خود و بازوی کمری که به پایش بسته شده است، جنایتکاران را به طرز وحشیانهای به طرف دیگر میفرستد!

زیر‌نویس فارسی فیلم Wickensburg

4.1   - IMDB

یک مادر و پسر کوچکش به یک شهر کوچک جدید نقل مکان می کنند. آنها به زودی کشف می کنند که شهر دارای یک راز تاریک است و این یک مسابقه با زمان برای نجات شهر است.

زیر‌نویس فارسی فیلم After Blue

5.5   - IMDB

در آینده ای دور، در یک سیاره وحشی، نوجوان تنها راکسی یک جنایتکار مدفون در شن ها را آزاد می کند. پس از آزادی، زن دوباره شروع به گسترش ترس و مرگ می کند. راکسی و مادرش زورا مسئول شناخته می شوند، از جامعه خود تبعید شده و محکوم به ردیابی قاتل هستند. بنابراین، آنها شروع به پرسه زدن در قلمروهای خارق العاده و طیفی بهشت ​​کثیف خود می کنند.