زیرنویس فیلم Eastern (2020)

نام فارسی فیلم : شرقی (2020)

5.4
  • ژانر :   درام دلهره آور
  • کارگردان :   Piotr Adamski
  • سال انتشار :   2020
  • محصول کشور :   Poland
  • بازیگران :   Maja Pankiewicz-  Paulina Krzyzanska-  Marcin Czarnik

خلاصه فارسی

در لهستان، پشت دروازههای یک شهرک مسکونی انحصاری، زندگی ساکنان ثروتمند آن با یک قانون افتخاری قدیمی تنظیم میشود، به همین دلیل کوالسکیها و نواکها سالها درگیر یک دشمنی خونین خانوادگی هستند.


خلاصه انگلیسی

In Poland, behind the gates of an exclusive housing estate, the life of its wealthy residents is regulated by an old code of honor, due to which the Kowalskis and the Nowaks have been embroiled in a bloody family feud for years.


این فیلم با نام تجاری Eastern محصول کشور Poland است.به کارگردانی Piotr Adamski و بازیگرانی چون Maja Pankiewicz,Paulina Krzyzanska,Marcin Czarnik در ژانر درام,دلهره آور در سال 2020 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Pacerville

در طول این بیماری همه گیر، معلمی که در آستانه خرابی قرار دارد می شنود که دانش آموزانش در کلاس زوم او را مسخره می کنند و قول انتقام می گیرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Hot Seat

3.9   - IMDB

یک هکر سابق مجبور می شود به موسسات بانکی سطح بالا نفوذ کند، مرد دیگری باید سعی کند به ساختمان بمب گذاری شده نفوذ کند تا مرد جوان را از صندلی داغ بلند کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Losing Addison

لس مک کوبین تمام زندگی خود را در سایه برادر دوقلویش آدیسون گذراند. وقتی آدیسون ارتباط روانی آنها را قطع می کند، لس نه تنها برادرش را از دست می دهد بلکه شروع به از دست دادن خود می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.