زیرنویس فیلم Drive All Night (2021)

نام فارسی فیلم : تمام شب رانندگی کنید (2021)

4.3
  • ژانر :   درام
  • کارگردان :   Peter Hsieh
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Yutaka Takeuchi-  Lexy Hammonds-  Sarah Dumont

خلاصه فارسی

دیو، یک راننده تاکسی منزوی، پس از اینکه مسافری مرموز به نام کارا را سوار میکند، که رازی تاریک را پنهان میکند، شب به شکل غیرمنتظرهای تغییر میکند. وقتی او را وادار می کند که در شهر در یک سری گشت و گذارهای عجیب و غریب رانندگی کند، هر چه در شب پیش می روند همه چیز سورئال تر می شود.


خلاصه انگلیسی

Dave, an reclusive swing-shift taxi driver, has his night take an unexpected turn after he picks up a mysterious passenger, Cara, who is hiding a dark secret. As she makes him drive through the city on a series of bizarre excursions, things get increasingly more surreal the further into the night they go.


این فیلم با نام تجاری Drive All Night محصول کشور United States است.به کارگردانی Peter Hsieh و بازیگرانی چون Yutaka Takeuchi,Lexy Hammonds,Sarah Dumont در ژانر درام در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم True Things

6   - IMDB

زن جوانی که در حاشیه جامعه زندگی می کند توسط غریبه ای مست می شود که زندگی آرام او را تحت الشعاع قرار می دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Lost Girls

2.8   - IMDB

The Lost Girls با الهام از داستان کلاسیک پیتر پن، چهار نسل از زنان عزیز را روایت میکند که در عواقب ماجراجوییهای خود با پیتر پن در نورلند مبارزه میکنند. مانند مادربزرگش و مادرش جین قبل از او، وندی باید از چنگ پان و قولی که او شدیداً میخواهد او را نگه دارد بگریزد. همانطور که دخترش بری وارد مدار پیتر می شود، وندی باید برای حفظ رابطه خود با دخترش بجنگد و در عین حال میراث او را آشتی دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Watcher

6.3   - IMDB

در حالی که یک قاتل زنجیره ای شهر را تعقیب می کند، جولیا - بازیگر جوانی که به تازگی با شوهرش به شهر نقل مکان کرده است - متوجه یک غریبه مرموز می شود که او را از آن طرف خیابان تماشا می کند.