زیرنویس فیلم Dreaming Hollywood (2022)

نام فارسی فیلم : هالیوود رویایی (2022)

2.9
  • ژانر :  
  • کارگردان :   -
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Turk Matthews-  Eliot-  Madelyn Allen

خلاصه فارسی

یک شرور سابق عصبانی وقتی متوجه می شود که فیلمنامه اش دزدیده شده است، به دنبال انتقام است.


خلاصه انگلیسی

A deranged ex-con seeks revenge when he discovers that his screenplay has been stolen.


این فیلم با نام تجاری Dreaming Hollywood محصول کشور United States است.به کارگردانی - و بازیگرانی چون Turk Matthews,Eliot,Madelyn Allen در ژانر در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Bastard Sons

4.8   - IMDB

با کشته شدن پدر وینسنت دامیانو، رئیس خانواده، زندگی گروهی از تبهکاران سازمان یافته مختل می شود. برادران «حرامزاده» وینسنت، گروهی از روحهای یتیمی که او با هم بزرگ کرده است، تصور میکنند که چه کسی پدرشان را کشته است... شریک زندگیاش رم. حرامزاده ها در تلاشی شجاعانه و حساب شده برای به دست آوردن دوباره تجارت و انتقام گرفتن از رم، جنگی همه جانبه را برای بدست آوردن پوند گوشت خود به راه می اندازند.

زیر‌نویس فارسی فیلم From the Ashes

2   - IMDB

زنی که به خاطر جنایت شوهرش زندانی می شود، متوجه می شود که تنها راه نجاتش حل معماهای گذشته مرموزش است.

زیر‌نویس فارسی فیلم 5lbs of Pressure

5.1   - IMDB

آدام که تازه از زندان خارج شده و پس از گذراندن دوران قتل، به محل پایکوبی قدیمی خود باز می گردد تا به دنبال پسری بگردد که او را نمی شناسد. الی برادر مردی که او کشته است به دنبال انتقام است. مایک، سعی می کند از زندگی جنایتکارانه ای که زیر دست عموی گانگسترش زندگی می کند فرار کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Gassed Up

5.3   - IMDB

در جریان اوج جنایات موتور سیکلت در لندن، اش 20 ساله که سعی دارد برای بزرگ کردن خواهر 14 ساله خود پول به دست آورد و مادرش را برای بازپروری بفرستد، با یک باند جرایم سازمان یافته گرفتار می شود. به رهبری یک مهاجر جوان و کاریزماتیک آلبانیایی. همانطور که جنایات بزرگتر می شوند و توجه اعتیاد آور می شود، Ash تلاش می کند تا سر خود را بالای آب نگه دارد. به زودی، او باید بین افرادی که دوستش دارد یکی را انتخاب کند و تمام زندگی اش در اطرافش به هم می ریزد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Infiesto

5.6   - IMDB

در حالی که ویروس کرونا زندگی آنها را خراب میکند، دو کارآگاه با جدیت به تعقیب افرادی میپردازند که مسئول یک آدم ربایی هستند که متوجه میشوند بخشی از یک الگوی شوم است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Bad Behind Bars: Jodi Arias

5.5   - IMDB

جودی آریاس در زندان با دوناوان برینگ و تریسی براون دوست می شود و آنها جدایی ناپذیر شدند. دوناوان قبل از محاکمه جودی از زندان آزاد می شود و سخنگوی او می شود و در شبکه های اجتماعی پست می گذارد و از جودی دفاع می کند. هنگامی که جزئیات پرونده و داستان جودی دیگر جمع نمی شود، دوناوان از ادامه کار خودداری می کند و جنبه انتقام جودی را آشکار می کند.