زیرنویس فیلم Dragon Fight (1989)

نام فارسی فیلم : مبارزه اژدها (1989)

5.9
  • ژانر :   اکشن دلهره آور
  • کارگردان :   Billy Tang
  • سال انتشار :   1989
  • محصول کشور :   Hong Kong
  • بازیگران :   Jet Li-  Nina Li Chi-  Dick Wei

خلاصه فارسی

جیمی و تایگر اعضای تیم ملی ووشوی چین هستند. این دو برای اجرای نمایشگاه در لس آنجلس هستند. با این حال، برای تایگر، او قصد دارد به لس آنجلس فرار کند تا نامی برای خود دست و پا کند. وقتی جیمی متوجه می شود که ببرها قصد فرار دارند، تلاش برای متوقف کردن او با شکست مواجه می شود و جیمی در نهایت پرواز خود را به چین از دست می دهد. حالا یک ماهی بیرون از آب، تنها امید جیمی اندی است، یک جوان عاقل در لس آنجلس. در همین حال، تایگر برای یک رئیس مافیا کار می کند. هنگامی که تایگر در جعبه مواد شوینده ای که اندی به طور تصادفی آن را برداشته بود، ثروتی را در کوکائین از دست می دهد، اندی و جیمی به زودی چاره ای جز مواجهه با خشم ببر و مردانش ندارند. تنها متحد آنها پنی، دوست دختر رئیس ببر است. دو مرد که زمانی بهترین دوستان بودند، اکنون به دشمنان سرسخت تبدیل شده اند.


خلاصه انگلیسی

Jimmy and Tiger are members of the Chinese national wushu team. The two are in Los Angeles to perform exhibitions. However, for Tiger, he plans to defect to L.A. to make a name for himself. When Jimmy learns of Tigers plan to defect, an attempt to stop him fails and Jimmy ends up missing his flight to China. Now a fish out of water, Jimmy's only hope is Andy, a wisecracking youngster in L.A. Meanwhile, Tiger works for a mafia boss. When Tiger loses a fortune in cocaine in a detergent box that Andy accidentally took, Andy and Jimmy soon have no choice but to face the wrath of Tiger and his men. Their only ally is Penny, the girlfriend of Tiger's boss. Two men who were once best friends have now become bitter enemies.


این فیلم با نام تجاری Dragon Fight محصول کشور Hong Kong است.به کارگردانی Billy Tang و بازیگرانی چون Jet Li,Nina Li Chi,Dick Wei در ژانر اکشن,,دلهره آور در سال 1989 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Lift

5.5   - IMDB

یک خدمه سرقت بین المللی به رهبری سایروس ویتاکر برای بلند کردن 500 میلیون دلار طلا از یک هواپیمای مسافربری در ارتفاع 40000 پایی رقابت می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Painter

4.6   - IMDB

یک مامور سابق سیا زمانی که زنی مرموز از گذشته خود دوباره ظاهر می شود به دنیای خطرناکی بازگردانده می شود. اکنون که توسط یک قاتل بی امان و یک برنامه عملیات سیاه سرکش قرار گرفته و هدف قرار گرفته است، باید به مهارت هایی که فکر می کرد در یک بازی بقای پرمخاطره پشت سر گذاشته است تکیه کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Justice League: Crisis on Infinite Earths - Part One

6   - IMDB

مرگ در راه است. بدتر از مرگ: فراموشی. نه فقط برای زمین ما، بلکه برای همه، همه جا، در هر کیهانی! در برابر این نابودی نهایی، مانیتور مرموز بزرگترین تیم ابر قهرمانان را گرد هم آورده است. اما قدرت ترکیبی سوپرمن، واندر وومن، بتمن، فلش، گرین لنترن و صدها ابرقهرمان از چندین زمین حتی برای نجات تمام واقعیت از یک آرماگدون ضد ماده غیرقابل توقف، چه می تواند انجام دهد؟!

زیر‌نویس فارسی فیلم The Bastard Sons

4.8   - IMDB

با کشته شدن پدر وینسنت دامیانو، رئیس خانواده، زندگی گروهی از تبهکاران سازمان یافته مختل می شود. برادران «حرامزاده» وینسنت، گروهی از روحهای یتیمی که او با هم بزرگ کرده است، تصور میکنند که چه کسی پدرشان را کشته است... شریک زندگیاش رم. حرامزاده ها در تلاشی شجاعانه و حساب شده برای به دست آوردن دوباره تجارت و انتقام گرفتن از رم، جنگی همه جانبه را برای بدست آوردن پوند گوشت خود به راه می اندازند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Roadkill

3.4   - IMDB

انتقام سوار بر جاده باز می شود زمانی که یک زن جوان که به تنهایی سفر می کند، با یک دریفت مرتد روبرو می شود و در نهایت برای زندگی خود به مبارزه می پردازد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Lost Phoenix

5.2   - IMDB

یک فرد مبتلا به فراموشی در سال 2020 از کما بیدار می شود. با دنیا در لبه پرتگاه، و دشمنان قدیمی او را نادیده می گیرند، جستجوی او برای حقیقت ممکن است به قیمت جانش تمام شود.