زیرنویس فیلم Dragon Fight (1989)

نام فارسی فیلم : مبارزه اژدها (1989)

5.9
  • ژانر :   اکشن دلهره آور
  • کارگردان :   Billy Tang
  • سال انتشار :   1989
  • محصول کشور :   Hong Kong
  • بازیگران :   Jet Li-  Nina Li Chi-  Dick Wei

خلاصه فارسی

جیمی و تایگر اعضای تیم ملی ووشوی چین هستند. این دو برای اجرای نمایشگاه در لس آنجلس هستند. با این حال، برای تایگر، او قصد دارد به لس آنجلس فرار کند تا نامی برای خود دست و پا کند. وقتی جیمی متوجه می شود که ببرها قصد فرار دارند، تلاش برای متوقف کردن او با شکست مواجه می شود و جیمی در نهایت پرواز خود را به چین از دست می دهد. حالا یک ماهی بیرون از آب، تنها امید جیمی اندی است، یک جوان عاقل در لس آنجلس. در همین حال، تایگر برای یک رئیس مافیا کار می کند. هنگامی که تایگر در جعبه مواد شوینده ای که اندی به طور تصادفی آن را برداشته بود، ثروتی را در کوکائین از دست می دهد، اندی و جیمی به زودی چاره ای جز مواجهه با خشم ببر و مردانش ندارند. تنها متحد آنها پنی، دوست دختر رئیس ببر است. دو مرد که زمانی بهترین دوستان بودند، اکنون به دشمنان سرسخت تبدیل شده اند.


خلاصه انگلیسی

Jimmy and Tiger are members of the Chinese national wushu team. The two are in Los Angeles to perform exhibitions. However, for Tiger, he plans to defect to L.A. to make a name for himself. When Jimmy learns of Tigers plan to defect, an attempt to stop him fails and Jimmy ends up missing his flight to China. Now a fish out of water, Jimmy's only hope is Andy, a wisecracking youngster in L.A. Meanwhile, Tiger works for a mafia boss. When Tiger loses a fortune in cocaine in a detergent box that Andy accidentally took, Andy and Jimmy soon have no choice but to face the wrath of Tiger and his men. Their only ally is Penny, the girlfriend of Tiger's boss. Two men who were once best friends have now become bitter enemies.


این فیلم با نام تجاری Dragon Fight محصول کشور Hong Kong است.به کارگردانی Billy Tang و بازیگرانی چون Jet Li,Nina Li Chi,Dick Wei در ژانر اکشن,,دلهره آور در سال 1989 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Pacerville

در طول این بیماری همه گیر، معلمی که در آستانه خرابی قرار دارد می شنود که دانش آموزانش در کلاس زوم او را مسخره می کنند و قول انتقام می گیرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Hot Seat

3.9   - IMDB

یک هکر سابق مجبور می شود به موسسات بانکی سطح بالا نفوذ کند، مرد دیگری باید سعی کند به ساختمان بمب گذاری شده نفوذ کند تا مرد جوان را از صندلی داغ بلند کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Princess

5.4   - IMDB

یک جوان سلطنتی زیبا و با اراده از ازدواج با جامعه شناسی بی رحمی که با او نامزد شده است امتناع می کند و ربوده می شود و در برج دورافتاده قلعه پدرش حبس می شود. در حالی که خواستگار تحقیر شده و کینه توزش قصد دارد تاج و تخت پدرش را بگیرد، شاهزاده خانم باید از خانواده خود محافظت کند و پادشاهی را نجات دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Code Name Banshee

3.6   - IMDB

کالب، یک قاتل سابق دولتی که در مخفی شده است، زمانی که شاگردش، قاتل به همان اندازه مرگبار معروف به بانشی، متوجه می شود که جایزه ای بر سر کالب گذاشته شده، دوباره ظاهر می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Losing Addison

لس مک کوبین تمام زندگی خود را در سایه برادر دوقلویش آدیسون گذراند. وقتی آدیسون ارتباط روانی آنها را قطع می کند، لس نه تنها برادرش را از دست می دهد بلکه شروع به از دست دادن خود می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Green Ghost and the Masters of the Stone

4.3   - IMDB

در یکی از شهرهای مرزی تگزاس، چارلی، فروشنده ماشین، به عنوان یک کشتی گیر نقابدار لوچا لیبره با نام «شبح سبز» مهتابی می گیرد. زمانی که مهاجمان ناشناس به دنبال زمرد دنیای ماورایی میرسند، چارلی متوجه میشود که قدرتهای فوقالعادهای دارد. همانطور که او جنگیدن را از استاد جین غیر متعارف می آموزد، به چارلی گفته می شود که او بخشی از یک جنگجوی مخفی "سه گانه نور" با دوست دوران کودکی خود مارکو و خواهر مارکو، کارینا به رهبری لا نانا است. آنها با هم برای محافظت از بشریت در برابر دریک، تجسم آخرالزمان مایاها، انتخاب شده اند.