زیرنویس فیلم Dracula: The Original Living Vampire (2022)

نام فارسی فیلم : دراکولا: خون آشام زنده اصلی (2022)

2.4
  • ژانر :   دلهره آور
  • کارگردان :   Maximilian Elfeldt
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Jake Herbert-  Christine Prouty-  India Lillie Davies

خلاصه فارسی

کارآگاه آملیا ون هلسینگ در جستجوی ناامید کننده قاتل مسئول یک رشته قتل های وحشتناک است که زنان جوان را هدف قرار می دهد. اوضاع زمانی بدتر می شود که همه شواهد به کنت دراکولای به ظاهر دست نخورده منتهی شود. و هنگامی که دوست دختر ون هلسینگ ناپدید می شود، او مجبور می شود در یک مسابقه نهایی با تعداد معمایی موجودیت هیولاها را زیر سوال ببرد.


خلاصه انگلیسی

Detective Amelia Van Helsing is on the desperate hunt for the killer responsible for a string of grisly murders targeting young women. Matters only worsen when all evidence leads to the seemingly untouchable Count Dracula. And when Van Helsing’s girlfriend vanishes, she is forced to question the very existence of monsters in a final showdown with the enigmatic count.


این فیلم با نام تجاری Dracula: The Original Living Vampire محصول کشور United States است.به کارگردانی Maximilian Elfeldt و بازیگرانی چون Jake Herbert,Christine Prouty,India Lillie Davies در ژانر دلهره آور در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Eagle

6.5   - IMDB

یک روزنامه نگار داستان یک قاتل بی رحم را هنگامی که در مورد پوشش دولتی تحقیق می کند، فاش می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Plane

7   - IMDB

پس از یک کار قهرمانانه فرود موفقیت آمیز هواپیمای آسیب دیده خود در طوفان در یک منطقه جنگی، یک خلبان نترس خود را بین دستور کار چندین شبه نظامی که قصد گروگان گرفتن هواپیما و مسافرانش را دارند، می یابد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Pacerville

در طول این بیماری همه گیر، معلمی که در آستانه خرابی قرار دارد می شنود که دانش آموزانش در کلاس زوم او را مسخره می کنند و قول انتقام می گیرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Hot Seat

3.9   - IMDB

یک هکر سابق مجبور می شود به موسسات بانکی سطح بالا نفوذ کند، مرد دیگری باید سعی کند به ساختمان بمب گذاری شده نفوذ کند تا مرد جوان را از صندلی داغ بلند کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Losing Addison

لس مک کوبین تمام زندگی خود را در سایه برادر دوقلویش آدیسون گذراند. وقتی آدیسون ارتباط روانی آنها را قطع می کند، لس نه تنها برادرش را از دست می دهد بلکه شروع به از دست دادن خود می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Good Neighbor

6.2   - IMDB

یک عصر کابوسآمیز برای دیوید، روزنامهنگار سابق نیویورک تایمز، رخ میدهد، زمانی که او و همسایه عجیب و غریب جدیدش رابرت، به طور تصادفی به دختری که سوار دوچرخهاش شده بود، برخورد میکنند. دیوید هولزده و سرگردان به رابرت اجازه میدهد او را متقاعد کند که از صحنه فرار کند و دختر را رها کند تا از زندگیاش محافظت کند. رابرت هیچ پشیمانی نشان نمی دهد و به نام دوستی کارهای غیرقابل توصیفی برای محافظت از راز انجام می دهد. اکنون که پلیس به طور کامل در حال تعقیب قاتل است، همه چیز از کنترل خارج می شود، زمانی که روزنامه محلی دیوید او را برای پوشش داستانی که در آن او با خواهر دختر متوفی ونسا ملاقات می کند، می فرستد. علیرغم شرایط و تمایل عمیق او برای یافتن قاتل خواهرش، این دو بلافاصله رابطه عاشقانهای برقرار میکنند، که دیوید را غافلگیر میکند و در عین حال رابرت را مجبور میکند تا اقداماتی وحشیانه برای حفظ دوست جدیدش انجام دهد.