زیرنویس فیلم Dinosaur World (2020)

نام فارسی فیلم : دنیای دایناسورها (2020)

3.1
  • ژانر :   اکشن ماجراجویی علمی تخیلی
  • کارگردان :   Ryan Bellgardt
  • سال انتشار :   2020
  • محصول کشور :   China United States
  • بازیگران :   Xing Yu-  Steven He-  Mike Pu

خلاصه فارسی

بهترین بازیکنان از سراسر جهان گرد هم آمده اند تا موش های آزمایشگاهی راسل در بازی جدید او باشند، هر اتفاقی ممکن است بیفتد. همه چشمشان به این جایزه است که به آنها فرصتی دوباره برای زندگی می دهد. طمع دوستی را در اختیار خواهد گرفت، متحدان دشمن خواهند شد و با هر حرکتی که در این دنیای ساخته شده پر از دایناسورها انجام می دهید، چیزهای غیرمنتظره به سراغ شما می آیند. فقط یک نفر می تواند پیروز بیاید.


خلاصه انگلیسی

The best players from around the world are gathered to be Russell's lab rats on his new game, anything could happen. Everyone has their eyes on the prize, which will give them a second chance at life. Greed will take over friendship, allies will become enemies and the unexpected will come with every move you make in this made-up world infested with dinosaurs. Only one can come up triumphant.


این فیلم با نام تجاری Dinosaur World محصول کشور China,United States است.به کارگردانی Ryan Bellgardt و بازیگرانی چون Xing Yu,Steven He,Mike Pu در ژانر اکشن,ماجراجویی,علمی تخیلی در سال 2020 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Lift

5.5   - IMDB

یک خدمه سرقت بین المللی به رهبری سایروس ویتاکر برای بلند کردن 500 میلیون دلار طلا از یک هواپیمای مسافربری در ارتفاع 40000 پایی رقابت می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Justice League: Crisis on Infinite Earths - Part One

6   - IMDB

مرگ در راه است. بدتر از مرگ: فراموشی. نه فقط برای زمین ما، بلکه برای همه، همه جا، در هر کیهانی! در برابر این نابودی نهایی، مانیتور مرموز بزرگترین تیم ابر قهرمانان را گرد هم آورده است. اما قدرت ترکیبی سوپرمن، واندر وومن، بتمن، فلش، گرین لنترن و صدها ابرقهرمان از چندین زمین حتی برای نجات تمام واقعیت از یک آرماگدون ضد ماده غیرقابل توقف، چه می تواند انجام دهد؟!

زیر‌نویس فارسی فیلم Roadkill

3.4   - IMDB

انتقام سوار بر جاده باز می شود زمانی که یک زن جوان که به تنهایی سفر می کند، با یک دریفت مرتد روبرو می شود و در نهایت برای زندگی خود به مبارزه می پردازد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Lost Phoenix

5.2   - IMDB

یک فرد مبتلا به فراموشی در سال 2020 از کما بیدار می شود. با دنیا در لبه پرتگاه، و دشمنان قدیمی او را نادیده می گیرند، جستجوی او برای حقیقت ممکن است به قیمت جانش تمام شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Cult Killer

4.6   - IMDB

یک بازپرس خصوصی مجبور به اتحاد خطرناک با یک قاتل می شود تا از زیر بطن جنایتکار وحشتناک یک شهر ساکت کشف کند و نام مربی خود را که در جنایات دخیل است پاک کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Sixty Minutes

5.7   - IMDB

یک مبارز هنرهای رزمی مختلط که ناامید از حفظ حضانت دخترش است، یک مسابقه بزرگ را رها می کند و برای شرکت در جشن تولد او در سراسر برلین می دود.