زیرنویس فیلم Der Wilde Wald (2021)

نام فارسی فیلم : جنگل وحشی (2021)

6.8
  • ژانر :   مستند
  • کارگردان :   Lisa Eder
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   Germany
  • بازیگران :   Diana Six-  Christina Pinsdorf-  Franz Leibl

خلاصه فارسی

انبوهی غیر قابل نفوذ، سیاه گوش که در میان درختان زیر درخت پرسه می زند و سوسک های بی شماری که در تنه های پوسیده درختان زندگی می کنند. در وسط اروپای پرجمعیت، طبیعت اجازه دارد زیستگاه خود را بازیابی کند. در پارک ملی جنگلی باواریا، یک چشم انداز به یک پروژه ویترین پیشگام در سراسر جهان تبدیل شده است: انسان ها در طبیعت دخالت نمی کنند. بگذارید طبیعت طبیعت باشد، فلسفه است. این یک آزمایش منحصر به فرد بود که باعث ایجاد مقاومت گسترده در بین مردم شد. نتیجه، با این حال، تا به امروز شگفت انگیز است. یک جنگل اولیه از جنگل های تجاری سابق، یک اکوسیستم منحصر به فرد و پناهگاه تنوع زیستی در حال رشد است. چرا برای ما اینقدر سخت است که طبیعت را شکل ندهیم یا حتی از آن بهره برداری نکنیم و در عوض در نقش یک ناظر حیرت انگیز غوطه ور شویم؟ چرا به طبیعت وحشی بیشتری نیاز داریم؟ و برای حفظ جنگل ها برای نسل های آینده در زمان تغییرات آب و هوایی چه می توانیم از آن بیاموزیم؟ دکتر جین گودال، متخصص علوم رفتاری و سفیر صلح سازمان ملل متحد، و همچنین افراد محلی و محققانی که در این پارک ملی خاص حضور دارند، در این باره اظهار نظر می کند. قلب وحشی اروپا - بازگشت یک جنگل باستانی چیزی بیش از یک فیلم طبیعت متراکم جوی و یک سفر حسی در میان اکوسیستم جنگلی است. درباره مسائل جاری موضع می گیرد و با تصاویری تاثیرگذار نشان می دهد که می تواند وجود داشته باشد: همزیستی انسان و طبیعت دست نخورده و وحشی.


خلاصه انگلیسی

An impenetrable thicket, lynx roaming through the undergrowth and countless beetles living in rotten tree trunks. In the middle of densely populated Europe, nature is allowed to reclaim its habitat. In the Bavarian Forest National Park, a vision has become a pioneering showcase project worldwide: Humans do not interfere with nature. Let nature be nature is the philosophy. It was a unique experiment that triggered massive resistance among the population. The result, however, continues to amaze to this day.The result, however, continues to amaze until this day. A primeval forest is growing out of the former commercial forests, a unique ecosystem and a refuge of biodiversity. Why is it so difficult for us not to shape or even exploit nature and instead to slip into the role of a wondering observer? Why do we need more wild nature? And what can we learn from it to preserve forests for future generations in times of climate change? Behavioural scientist and peace ambassador of the United Nations Dr Jane Goodall comments on this, as well as locals and researchers who frequent this special national park. Wild heart of Europe - The Return of an Ancient Forest is more than an atmospherically dense nature movie and a sensual journey through the forest ecosystem. It takes a stand on current issues and shows with impressive images that it can exist: the coexistence of man and untouched, wild nature.


این فیلم با نام تجاری Der Wilde Wald محصول کشور Germany است.به کارگردانی Lisa Eder و بازیگرانی چون Diana Six,Christina Pinsdorf,Franz Leibl در ژانر مستند در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Bitconned

6.5   - IMDB

در این مستند جنایت واقعی، سه مرد از بازار آزاد ارزهای دیجیتال برای کلاهبرداری میلیونها نفر از سرمایهگذاران سوء استفاده میکنند و از شیوههای زندگی تجملاتی سرمایهگذاری میکنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Greatest Night in Pop

7.9   - IMDB

در سال 1985، 46 آیکون موسیقی، از جمله لیونل ریچی، مایکل جکسون، بروس اسپرینگستین، سیندی لاپر، دایانا راس و استیوی واندر، گرد هم آمدند تا پر ستاره ترین جلسه ضبط تاریخ را برگزار کنند. این داستان ناگفته آهنگ پاپ افسانه ای جهانی "We Are the World" است - که تقریباً اتفاق نیفتاد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Society of the Snow: Who Were We on the Mountain?

7.2   - IMDB

نگاهی عمیق به فرآیند خلاقانه «جامعه برف» با حضور بازیگران، خدمه، کارگردان J.A. بایونا و حتی بازماندگان واقعی.

زیر‌نویس فارسی فیلم Kevin James: Irregardless

5.7   - IMDB

کوین جیمز برداشتی خنده دار و بدون فیلتر در مورد والدین، ازدواج و پیر شدن ارائه می دهد. همانطور که فقط جیمز می تواند، او طیفی از موضوعات را پوشش می دهد، از انگیزه دادن به کودکان برای کنار گذاشتن بازی های ویدیویی خود، تا اینکه چرا به فناوری اعتماد ندارد، و چند تاتر تاتر که می تواند در دهانش جا کند!

زیر‌نویس فارسی فیلم Zuckerberg: King of the Metaverse

5.2   - IMDB

این مستند به بررسی سفر زاکربرگ از یک دانشجوی هاروارد تا بنیانگذار و مدیر عامل فیس بوک می پردازد. دو دهه پس از تاسیس فیس بوک، یک مستند بلند داستان درونی وقایعی را روایت می کند که زندگی و حرفه مارک زاکربرگ را شکل داده و تأثیری که بر زندگی مردم داشته است. زاکربرگ: پادشاه متاورس که از طریق شهادت چهرههای کلیدی و فیلمهای آرشیو گفته میشود به ظهور جوانترین میلیاردر جهان نگاه میکند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Jacqueline Novak: Get on Your Knees

6.6   - IMDB

ژاکلین نواک، کمدین، مدیتیشن خندهدار و فلسفی در مورد بلوغ و قسمت خاصی از خود در این استندآپ ویژه صمیمی ارائه میکند.