زیرنویس فیلم Definition Please (2020)

نام فارسی فیلم : تعریف لطفا (2020)

5.5
  • ژانر :   کمدی درام
  • کارگردان :   Sujata Day
  • سال انتشار :   2020
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Katrina Bowden-  LeVar Burton-  Anna Khaja

خلاصه فارسی

داستان مونیکا چادری، قهرمان ملی املا… مربوط به 15 سال پیش. از زمان پیروزی بزرگ مونیکا، زندگی آنطور که انتظار می رفت پیش نرفته است. وقتی برادر بزرگتر او برای کمک به مراقبت از مادر بیمارشان به خانه برمی گردد، خواهر و برادر باید راهی برای آشتی پیدا کنند.


خلاصه انگلیسی

The story of Monica Chowdry, a National Spelling Bee champ…from 15 years ago. Life hasn’t quite panned out as expected for Monica since her big win. When her estranged older brother returns home to help care for their sick mother, the siblings must find a way to reconcile.


این فیلم با نام تجاری Definition Please محصول کشور United States است.به کارگردانی Sujata Day و بازیگرانی چون Katrina Bowden,LeVar Burton,Anna Khaja در ژانر کمدی,درام در سال 2020 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Arthur's Whisky

4.4   - IMDB

هنگامی که شوهر جوآن می میرد، او از این که متوجه می شود او اکسیری اختراع کرده است شوکه می شود که مصرف کننده را دوباره جوان نشان می دهد. این سه زن با به اشتراک گذاشتن آن با دو دوستش، شهر را قرمز رنگ می کنند اما به زودی متوجه می شوند که دیگر برای جوان بودن در دنیای مدرن مجهز نیستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Self Reliance

6.1   - IMDB

وقتی به مردی پیشنهاد می شود یک میلیون دلار بازی کند که در آن شکارچیان سعی می کنند او را بکشند، او فکر می کند که راه گریز کامل را پیدا کرده است: آنها فقط زمانی می توانند حمله کنند که او تنها باشد. تنها مشکل او این است که هیچ یک از دوستان یا خانواده اش باور ندارند که بازی واقعی است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Betty's Bad Luck in Love

6.2   - IMDB

روابط بتی که از کودکی نفرین شده بود تا در روابط عاشقانه شکست بخورد، همیشه به فاجعه ختم شده است. اما وقتی الکس را ملاقات می کند، وسوسه می شود یک بار دیگر تلاش کند. آیا عشق واقعی می تواند بر نفرین غلبه کند؟

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Founders Day

4.6   - IMDB

در روزهای منتهی به انتخابات شدید شهرداری، یک شهر کوچک با یک سری قتل های شوم تکان می خورد.