زیرنویس فیلم Danger! Danger! (2021)

نام فارسی فیلم : خطر! خطر! (2021)

4.3
  • ژانر :   اکشن ماجراجویی علمی تخیلی
  • کارگردان :   Nick Trivundza Lexie Findarle Trivundza
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Benedict Mazurek-  Paul Haapaniemi-  Angela Smeraldi

خلاصه فارسی

سال 1985 است و ماجراجو، جاناتان دنجر، به تازگی در جزیره ای در 20 مایلی سواحل آفریقا سقوط کرده است. او به دنبال معبدی است که بلیطش برای بازگشت به گذشته باشد یا نباشد. حیف که شوروی اول به آنجا رسید. حیف که آنها می خواهند به گذشته برگردند تا رویدادهای مسابقه فضایی و جنگ سرد و جنگ جهانی دوم را تغییر دهند. حیف که ریه اش سوراخ شده است. حیف که او توسط Jungle Jim و خواهرش Jade Calloway ربوده شده است. حیف که او هرگز تسلیم نمی شود.


خلاصه انگلیسی

It’s 1985 and adventurer, Jonathan Danger, has just crash landed onto an Island 20 miles off the coast of Africa. He’s looking for a temple that may or may not be his ticket to go back in time. Too bad the Soviets got there first. Too bad they want to go back in time to change the events of the Space Race and the Cold War and World War II. Too bad he has a punctured a lung. Too bad he’s been kidnapped by Jungle Jim and his sister Jade Calloway. Too bad he never gives up.


این فیلم با نام تجاری Danger! Danger! محصول کشور United States است.به کارگردانی Nick Trivundza,Lexie Findarle Trivundza و بازیگرانی چون Benedict Mazurek,Paul Haapaniemi,Angela Smeraldi در ژانر اکشن,ماجراجویی,علمی تخیلی در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Lift

5.5   - IMDB

یک خدمه سرقت بین المللی به رهبری سایروس ویتاکر برای بلند کردن 500 میلیون دلار طلا از یک هواپیمای مسافربری در ارتفاع 40000 پایی رقابت می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Justice League: Crisis on Infinite Earths - Part One

6   - IMDB

مرگ در راه است. بدتر از مرگ: فراموشی. نه فقط برای زمین ما، بلکه برای همه، همه جا، در هر کیهانی! در برابر این نابودی نهایی، مانیتور مرموز بزرگترین تیم ابر قهرمانان را گرد هم آورده است. اما قدرت ترکیبی سوپرمن، واندر وومن، بتمن، فلش، گرین لنترن و صدها ابرقهرمان از چندین زمین حتی برای نجات تمام واقعیت از یک آرماگدون ضد ماده غیرقابل توقف، چه می تواند انجام دهد؟!

زیر‌نویس فارسی فیلم Roadkill

3.4   - IMDB

انتقام سوار بر جاده باز می شود زمانی که یک زن جوان که به تنهایی سفر می کند، با یک دریفت مرتد روبرو می شود و در نهایت برای زندگی خود به مبارزه می پردازد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Lost Phoenix

5.2   - IMDB

یک فرد مبتلا به فراموشی در سال 2020 از کما بیدار می شود. با دنیا در لبه پرتگاه، و دشمنان قدیمی او را نادیده می گیرند، جستجوی او برای حقیقت ممکن است به قیمت جانش تمام شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Cult Killer

4.6   - IMDB

یک بازپرس خصوصی مجبور به اتحاد خطرناک با یک قاتل می شود تا از زیر بطن جنایتکار وحشتناک یک شهر ساکت کشف کند و نام مربی خود را که در جنایات دخیل است پاک کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Sixty Minutes

5.7   - IMDB

یک مبارز هنرهای رزمی مختلط که ناامید از حفظ حضانت دخترش است، یک مسابقه بزرگ را رها می کند و برای شرکت در جشن تولد او در سراسر برلین می دود.