زیرنویس فیلم Coast (2022)

نام فارسی فیلم : ساحل (2022)

4.7
  • ژانر :   درام
  • کارگردان :   Derek Schweickart Jessica Hester
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Melissa Leo-  Ciara Bravo-  Cristela Alonzo

خلاصه فارسی

ابی 16 ساله که برای فرار از دام های شهر کوچک کشاورزی ساحلی خود ناامید است، عاشق خواننده اصلی یک گروه راک در حال تور می شود و باید تصمیم بگیرد که آیا خانواده و دوستانش را پشت سر بگذارد یا نه. COAST با اجرای موسیقی زنده و گروه بازیگران هیجانانگیز درباره دوستیهای زنانه، یافتن حقیقت خود و اجازه دادن به موسیقی شما را به خانه میبرد.


خلاصه انگلیسی

Desperate to escape the trappings of her small coastal farming town, 16-year-old Abby falls for the lead singer of a touring rock band and must decide whether or not to leave her family and friends behind. With live music performances and an exciting ensemble cast, COAST is about female friendships, finding your truth, and letting the music take you home.


این فیلم با نام تجاری Coast محصول کشور United States است.به کارگردانی Derek Schweickart,Jessica Hester و بازیگرانی چون Melissa Leo,Ciara Bravo,Cristela Alonzo در ژانر درام در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Bosco

5.9   - IMDB

بر اساس داستان واقعی کوانتای "بوسکو" آدامز. آدامز که به دلیل تلاش برای در اختیار داشتن ماری جوانا به 35 سال زندان محکوم شده بود، در حالی که تحت نظارت 24 ساعته در سلول انفرادی بود، با کمک یک زن مسن تر که از طریق یک آگهی قلب تنها با او آشنا شد، به طور معجزه آسایی از یک زندان فوق امنیتی فدرال فرار کرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Float

5.1   - IMDB

ویورلی فکر میکرد که آیندهاش را مشخص کرده است، پس از یک دیدار تابستانی از والدینش در تایپه، اقامت پزشکی خود را در تورنتو آغاز کرد. هنگامی که برنامههای او ناگهان تغییر میکند، او یک مسیر انحرافی به یک شهر کوچک کانادایی میرود که در آنجا با غریق غریق محلی بلیک ملاقات میکند. بعد از اینکه بلیک او را از غرق شدن در یک مهمانی ساحلی نجات میدهد، به ویورلی پیشنهاد میکند که شنا را بیاموزد، و با ادامه درسها، این دو به طور غیرمنتظرهای عاشق یکدیگر میشوند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Suncoast

6.6   - IMDB

در حالی که از برادرش به همراه مادر جسورش مراقبت می کند، یک نوجوان دوستی غیرمحتمل با یک فعال عجیب و غریب برقرار می کند که به یکی از برجسته ترین موارد پزشکی در تمام دوران اعتراض می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Bleeding Love

5.5   - IMDB

در تلاش برای پیوستن دوباره به دخترش پس از مدتی غیبت، پدری او را به یک سفر جاده ای به سانتافه، نیومکزیکو می برد. در طول مسیر آنها با شخصیت ها و موانع جالبی روبرو می شوند و رابطه خود را مرتب می کنند.