زیرنویس فیلم Coast (2022)

نام فارسی فیلم : ساحل (2022)

4.7
  • ژانر :   درام
  • کارگردان :   Derek Schweickart Jessica Hester
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Melissa Leo-  Ciara Bravo-  Cristela Alonzo

خلاصه فارسی

ابی 16 ساله که برای فرار از دام های شهر کوچک کشاورزی ساحلی خود ناامید است، عاشق خواننده اصلی یک گروه راک در حال تور می شود و باید تصمیم بگیرد که آیا خانواده و دوستانش را پشت سر بگذارد یا نه. COAST با اجرای موسیقی زنده و گروه بازیگران هیجانانگیز درباره دوستیهای زنانه، یافتن حقیقت خود و اجازه دادن به موسیقی شما را به خانه میبرد.


خلاصه انگلیسی

Desperate to escape the trappings of her small coastal farming town, 16-year-old Abby falls for the lead singer of a touring rock band and must decide whether or not to leave her family and friends behind. With live music performances and an exciting ensemble cast, COAST is about female friendships, finding your truth, and letting the music take you home.


این فیلم با نام تجاری Coast محصول کشور United States است.به کارگردانی Derek Schweickart,Jessica Hester و بازیگرانی چون Melissa Leo,Ciara Bravo,Cristela Alonzo در ژانر درام در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم True Things

6   - IMDB

زن جوانی که در حاشیه جامعه زندگی می کند توسط غریبه ای مست می شود که زندگی آرام او را تحت الشعاع قرار می دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Lost Girls

2.8   - IMDB

The Lost Girls با الهام از داستان کلاسیک پیتر پن، چهار نسل از زنان عزیز را روایت میکند که در عواقب ماجراجوییهای خود با پیتر پن در نورلند مبارزه میکنند. مانند مادربزرگش و مادرش جین قبل از او، وندی باید از چنگ پان و قولی که او شدیداً میخواهد او را نگه دارد بگریزد. همانطور که دخترش بری وارد مدار پیتر می شود، وندی باید برای حفظ رابطه خود با دخترش بجنگد و در عین حال میراث او را آشتی دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Watcher

6.3   - IMDB

در حالی که یک قاتل زنجیره ای شهر را تعقیب می کند، جولیا - بازیگر جوانی که به تازگی با شوهرش به شهر نقل مکان کرده است - متوجه یک غریبه مرموز می شود که او را از آن طرف خیابان تماشا می کند.