زیرنویس فیلم Clowning (2022)

نام فارسی فیلم : دلقک زدن (2022)

  • ژانر :   داستان عاشقانه
  • کارگردان :   P.M. Lipscomb
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Mike Starr-  Bronson Pinchot-  Janice Blue

خلاصه فارسی

با دوست دخترش باردار، دانته، یک هیپی صلحطلب که مومیایی لب درست میکند به نام مادر زمین. برای پرداخت قبوض خود با مشکل مواجه است. پس از پیدا کردن یک بروشور مرموز برای یک دلقک تولد تحت تعقیب، دانته با شماره تماس می گیرد و کار را به دست می آورد. در جشن تولد او با یک دلقک زن به نام پله آشنا می شود. پس از پیوستن به حزب ترحم او، دانته به دنیای زیرین کشیده می شود و به سرعت خود را در بالای سر او می بیند.


خلاصه انگلیسی

With his girlfriend pregnant, Dante, a pacifist hippie who makes lip balm called, Mama Earth; is struggling to keep his bills paid. After finding a mysterious flyer for a Birthday Clown Wanted, Dante calls the number and obtains the job. At the Birthday Party he meets a female clown named, Pele. After joining her Pity Party, Dante is pulled into an underworld and quickly finds himself in over his head.


این فیلم با نام تجاری Clowning محصول کشور United States است.به کارگردانی P.M. Lipscomb و بازیگرانی چون Mike Starr,Bronson Pinchot,Janice Blue در ژانر ,داستان عاشقانه در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Bastard Sons

4.8   - IMDB

با کشته شدن پدر وینسنت دامیانو، رئیس خانواده، زندگی گروهی از تبهکاران سازمان یافته مختل می شود. برادران «حرامزاده» وینسنت، گروهی از روحهای یتیمی که او با هم بزرگ کرده است، تصور میکنند که چه کسی پدرشان را کشته است... شریک زندگیاش رم. حرامزاده ها در تلاشی شجاعانه و حساب شده برای به دست آوردن دوباره تجارت و انتقام گرفتن از رم، جنگی همه جانبه را برای بدست آوردن پوند گوشت خود به راه می اندازند.

زیر‌نویس فارسی فیلم A Scottish Love Scheme

6.3   - IMDB

لیلی با مادرش به اسکاتلند سفر می کند و با لوگان، دوست خانوادگی دوران کودکی، دوباره ارتباط برقرار می کند. بدون اینکه لیلی و لوگان بدانند، مادران مداخله گر آنها نقشه ای برای راه اندازی آنها در نظر گرفته اند.

زیر‌نویس فارسی فیلم From the Ashes

2   - IMDB

زنی که به خاطر جنایت شوهرش زندانی می شود، متوجه می شود که تنها راه نجاتش حل معماهای گذشته مرموزش است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love & Jane

6.1   - IMDB

زنی به معنای واقعی کلمه از جین آستن راهنمایی می یابد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Paging Mr Darcy

6.8   - IMDB

عشق به داستان های جین آستن به دو نفر کمک می کند تا بر غرور خود غلبه کنند و به اعتقاد خود به عشق اعتراف کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم My Name Is Loh Kiwan

6.8   - IMDB

لوه کیوان، جدا شده از کره شمالی، با فرار از چین، تصمیم می گیرد تا آرزوی در حال مرگ مادرش را برآورده کند، تا جایی پیدا کند که بتواند واقعاً نام خود را داشته باشد و با شرایط خودش زندگی کند. او به بلژیک سفر می کند تا به دنبال وضعیت پناهندگی باشد، اما در نهایت بدون هیچ وسیله ای برای امرار معاش و سقفی بالای سرش در هاله ای از ابهام قرار می گیرد. ماری که قبلاً نماینده تیم ملی تیراندازی بلژیک بود و اکنون با شیاطین درونی خود مبارزه می کند، به یک کیوان خسته می رسد و کیف پول او را می دزدد. این دو در نهایت به درگیری شدیدی ختم میشوند. و تنها زمانی که ماری متوجه می شود که کیف پول تنها یادگاری است که از مادر کیوان به جا مانده است، آنها شروع به جذب یکدیگر می کنند و به خاطر تجربیات و احساسات مشترکشان می افتند.