زیرنویس فیلم Clowning (2022)

نام فارسی فیلم : دلقک زدن (2022)

  • ژانر :   داستان عاشقانه
  • کارگردان :   P.M. Lipscomb
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Mike Starr-  Bronson Pinchot-  Janice Blue

خلاصه فارسی

با دوست دخترش باردار، دانته، یک هیپی صلحطلب که مومیایی لب درست میکند به نام مادر زمین. برای پرداخت قبوض خود با مشکل مواجه است. پس از پیدا کردن یک بروشور مرموز برای یک دلقک تولد تحت تعقیب، دانته با شماره تماس می گیرد و کار را به دست می آورد. در جشن تولد او با یک دلقک زن به نام پله آشنا می شود. پس از پیوستن به حزب ترحم او، دانته به دنیای زیرین کشیده می شود و به سرعت خود را در بالای سر او می بیند.


خلاصه انگلیسی

With his girlfriend pregnant, Dante, a pacifist hippie who makes lip balm called, Mama Earth; is struggling to keep his bills paid. After finding a mysterious flyer for a Birthday Clown Wanted, Dante calls the number and obtains the job. At the Birthday Party he meets a female clown named, Pele. After joining her Pity Party, Dante is pulled into an underworld and quickly finds himself in over his head.


این فیلم با نام تجاری Clowning محصول کشور United States است.به کارگردانی P.M. Lipscomb و بازیگرانی چون Mike Starr,Bronson Pinchot,Janice Blue در ژانر ,داستان عاشقانه در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Collision

3.9   - IMDB

در طول یک روز سرنوشت ساز، یک تاجر فاسد و همسر اجتماعی اش برای نجات دخترشان از دست یک جنایتکار بدنام به رقابت می پردازند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Respect the Jux

3   - IMDB

یک مرد جوان فاسد در جستجوی رویای آمریکایی به ایالات متحده می رود و گروهی از دزدان را برای به دست آوردن آن تشکیل می دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Seal of Desire

4.2   - IMDB

یک روانشناس جذاب که در زوج درمانی تخصص دارد از مهارت های شهودی خود برای افشای همسران خیانتکار و اغوای همسران دلشکسته آنها استفاده می کند. اما بازیکن وقتی با زنی ملاقات می کند که می تواند او را در بازی خودش شکست دهد، تبدیل به یک پیاده می شود و خطوط بین عشق و اعتماد، اشتیاق و وسواس مبهم می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Gabriel's Rapture: Part Two

5.7   - IMDB

در پنجمین قسمت از مجموعه دوزخ گابریل، شادی گابریل و جولیا توسط یک دانشجوی توطئه گر و سیاست دانشگاهی تهدید می شود. آیا وقتی گابریل با مدیریت دانشگاه مواجه می شود، تسلیم سرنوشت دانته می شود؟ یا او برای حفظ جولیا، بئاتریس خود، برای همیشه مبارزه خواهد کرد؟

زیر‌نویس فارسی فیلم Bulldozer

3.4   - IMDB

یک «مرد سرسخت» سابق پس از ربوده شدن دوست دخترش به دنیایی که میخواست آن را ترک کند، بازگردانده میشود. انتخاب او؛ کار را انجام دهد وگرنه می میرد او می خواهد نشان دهد که چرا او را "بولدوزر" صدا می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Burn

5.7   - IMDB

هیتمن اوباش، مکس، با شریک خود، ست، که دست راست رئیس جنایتکار لا، پینرو است، ملاقات می کند. در جلسه، ست به مکس میگوید که قراردادی برای کشتن برادر کوچکتر مکس، وینس، دارد، که باارزشترین دارایی پینرو، همسر زیبایش، لورل، را کشته است. ست دو روز به مکس فرصت می دهد تا برادرش را پیدا کند و قبل از اینکه به دنبال آنها بیاید او را از شهر خارج کند. مکس با وینس که در یک متل شلخته مخفی شده بود میآید و سعی میکند اتفاقی را که بین وینس و لورل رخ داده را جمعآوری کند. اکنون که زندگی خود در خطر است و زمان در حال اتمام است، مکس باید هر کاری که می تواند انجام دهد تا برادرش را بدون اینکه خودش بسوزد نجات دهد.