زیرنویس فیلم Choose or Die (2022)

نام فارسی فیلم : انتخاب کن یا بمیر (2022)

4.7
  • ژانر :   درام وحشت دلهره آور
  • کارگردان :   Toby Meakins
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United Kingdom
  • بازیگران :   Iola Evans-  Asa Butterfield-  Robert Englund

خلاصه فارسی

در تعقیب یک جایزه 125000 دلاری بی ادعا، یک ترک تحصیل کرده کالج تصمیم می گیرد یک بازی کامپیوتری مبهم دهه 1980 بقا انجام دهد. اما بازی او را نفرین می کند و او با انتخاب های خطرناک و چالش های تحریف کننده واقعیت مواجه می شود. پس از یک سری لحظات وحشتناک غیرمنتظره، او متوجه می شود که دیگر برای پول بازی نمی کند، بلکه برای زندگی اش بازی می کند.


خلاصه انگلیسی

In pursuit of an unclaimed $125,000 prize, a broke college dropout decides to play an obscure, 1980s survival computer game. But the game curses her, and she’s faced with dangerous choices and reality-warping challenges. After a series of unexpectedly terrifying moments, she realizes she’s no longer playing for the money but for her life.


این فیلم با نام تجاری Choose or Die محصول کشور United Kingdom است.به کارگردانی Toby Meakins و بازیگرانی چون Iola Evans,Asa Butterfield,Robert Englund در ژانر درام,وحشت,دلهره آور در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Passenger

7.5   - IMDB

چهار نفری که در یک ون در حال حرکت بودند با یک زن تنها در حالی که او در تاریکی در جاده ای روستایی در حال قدم زدن است، برخورد می کنند. پس از بارگیری او در وسیله نقلیه تا او را به نزدیکترین بیمارستان ببرند، متوجه می شوند که او رفتار نسبتاً عجیبی دارد. سرنشینان ون به زودی متوجه می شوند که زمان مبارزه برای جان خود فرا رسیده است و با هم بر روی یک قانون بسیار ساده توافق می کنند: "کنار او ننشین".

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Pacerville

در طول این بیماری همه گیر، معلمی که در آستانه خرابی قرار دارد می شنود که دانش آموزانش در کلاس زوم او را مسخره می کنند و قول انتقام می گیرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Hot Seat

3.9   - IMDB

یک هکر سابق مجبور می شود به موسسات بانکی سطح بالا نفوذ کند، مرد دیگری باید سعی کند به ساختمان بمب گذاری شده نفوذ کند تا مرد جوان را از صندلی داغ بلند کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Losing Addison

لس مک کوبین تمام زندگی خود را در سایه برادر دوقلویش آدیسون گذراند. وقتی آدیسون ارتباط روانی آنها را قطع می کند، لس نه تنها برادرش را از دست می دهد بلکه شروع به از دست دادن خود می کند.