زیرنویس فیلم Chariot (2022)

نام فارسی فیلم : ارابه (2022)

3.4
  • ژانر :   علمی تخیلی
  • کارگردان :   Adam Sigal
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Thomas Mann-  Rosa Salazar-  John Malkovich

خلاصه فارسی

دکتر کارن، متخصص عجیب و غریب و غیرعادی، بیماران ناآگاه را از طریق انتقال تناسخ راهنمایی می کند. وقتی هریسون رویاهای تکراری مرموز را تجربه می کند، برای کمک به دکتر کارن مراجعه می کند و مواجهه خود را با زنی که در زندگی قبلی دوستش داشت، فاش می کند. با توجه به یک نقص در سیستم، پزشک باید قبل از اینکه آینده بیمار خود را برای همیشه از مسیر خارج کند، مشکل را برطرف کند.


خلاصه انگلیسی

Odd, eccentric specialist Dr. Karn guides unknowing patients through the reincarnation transition. When Harrison experiences mysterious recurring dreams, he turns to Dr. Karn for help and reveals his encounter with a woman he loved in a previous life. Noticing a glitch in the system, the doctor must fix the issue before permanently derailing his patient's future.


این فیلم با نام تجاری Chariot محصول کشور United States است.به کارگردانی Adam Sigal و بازیگرانی چون Thomas Mann,Rosa Salazar,John Malkovich در ژانر علمی تخیلی در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Rubikon

4.4   - IMDB

سرباز شرکت هانا و دانشمندان گاوین و دیمیتری در حال تحقیق در مورد پروژه جلبکی در ایستگاه فضایی روبیکن هستند که قرار است برای همیشه اکسیژن و غذا را برای بشریت تامین کند. اما ناگهان زمین در زیر آنها در مه قهوه ای و سمی ناپدید می شود و تمام تماس ها قطع می شود - آیا آنها آخرین بازماندگان بشریت هستند؟ آیا آنها باید ایستگاه امن را راه اندازی کنند، پرواز برگشت را جرأت کنند و در نتیجه جان خود را به خطر بیندازند؟

زیر‌نویس فارسی فیلم Reign of Chaos

2.6   - IMDB

هنگامی که جهان توسط طاعون ایجاد شده توسط ارباب شیطانی Chaos گرفتار می شود و انسان ها به موجودات هار تبدیل می شوند، بشر تنها توسط سه زن جوان، از فرزندان یک الهه، با قدرت جلوگیری از شر Chaos می تواند نجات یابد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Prototype

2   - IMDB

در آینده ای نزدیک، اندرویدهای شبیه به زندگی با هوش مصنوعی ساخته شده اند تا به افراد در انجام کارهای خانگی کمک کنند. نمونه اولیه One که توسط راجر مارشال ساخته شده و توسط خانواده وی آزمایش شده است، ثابت می کند که محبوب است اما دارای نقص است. راجر بر روی مدل جدیدی به نام Two کار میکند که ویژگیهای بهبود یافته آن نویدبخش تواناییهای فوقانسانی آن است. با افزایش تنش ها بین راجر و همسر شلی، اندرویدها بد کار می کنند و زندگی تمام خانواده به زودی در خطر نقشه های شوم دو قرار می گیرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Ultrasound

5.7   - IMDB

پس از خراب شدن ماشینش، گلن یک شب عجیب و غریب را با یک زوج متاهل سپری می کند و زنجیره ای از وقایع را به راه می اندازد که زندگی آن ها و چندین غریبه تصادفی را تغییر می دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم After the Pandemic

3.6   - IMDB

در دنیایی پسا آخرالزمانی می گذرد که در آن یک بیماری همه گیر جهانی هوابرد 90 درصد جمعیت زمین را از بین برده است و تنها جوانان و افراد مصون به عنوان لاشخور دوام آورده اند. برای الی و کوین، چالشهای روزانه برای زنده ماندن زمانی که توسط استالکرهای بیرحم شکار میشوند، تشدید میشوند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Electric Man

3.3   - IMDB

هنگامی که Trace McNeil یک شوک 12000 ولتی را تجربه می کند، زندگی او تبدیل به یک تاری روانگردان از واقعیت و فانتزی در این درام علمی تخیلی می شود.