زیرنویس فیلم Butch Camp (1996)

نام فارسی فیلم : بوچ کمپ (1996)

5.1
  • ژانر :   کمدی
  • کارگردان :   Alessandro De Gaetano
  • سال انتشار :   1996
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Judy Tenuta-  Paul Denniston-  Jason Teresi

خلاصه فارسی

کمپ بوچ یک فیلم کمدی محصول سال ۱۹۹۶ است. این فیلم که در شیکاگو، ایلینویز فیلمبرداری و روایت میشود، داستان یک مرد همجنسگرای ملایم را روایت میکند که از اینکه توسط افراد مستقیم تحت فشار قرار میگیرد، در «کمپ بوچ» ثبتنام میکند، برنامهای که برای تبدیل مردان همجنسباز به مردان همجنسگرای قاطع و با اعتماد به نفس طراحی شده است. .


خلاصه انگلیسی

Butch Camp is a 1996 comedy film. Filmed and set in Chicago, Illinois, it tells the story of a mild-mannered gay man who, tired of being pushed around by straights, enrolls in 'Butch Camp,' a program designed to turn wimpy gay men into assertive, confident gay men.


این فیلم با نام تجاری Butch Camp محصول کشور United States است.به کارگردانی Alessandro De Gaetano و بازیگرانی چون Judy Tenuta,Paul Denniston,Jason Teresi در ژانر کمدی در سال 1996 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Arthur's Whisky

4.4   - IMDB

هنگامی که شوهر جوآن می میرد، او از این که متوجه می شود او اکسیری اختراع کرده است شوکه می شود که مصرف کننده را دوباره جوان نشان می دهد. این سه زن با به اشتراک گذاشتن آن با دو دوستش، شهر را قرمز رنگ می کنند اما به زودی متوجه می شوند که دیگر برای جوان بودن در دنیای مدرن مجهز نیستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Self Reliance

6.1   - IMDB

وقتی به مردی پیشنهاد می شود یک میلیون دلار بازی کند که در آن شکارچیان سعی می کنند او را بکشند، او فکر می کند که راه گریز کامل را پیدا کرده است: آنها فقط زمانی می توانند حمله کنند که او تنها باشد. تنها مشکل او این است که هیچ یک از دوستان یا خانواده اش باور ندارند که بازی واقعی است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Betty's Bad Luck in Love

6.2   - IMDB

روابط بتی که از کودکی نفرین شده بود تا در روابط عاشقانه شکست بخورد، همیشه به فاجعه ختم شده است. اما وقتی الکس را ملاقات می کند، وسوسه می شود یک بار دیگر تلاش کند. آیا عشق واقعی می تواند بر نفرین غلبه کند؟

زیر‌نویس فارسی فیلم Founders Day

4.6   - IMDB

در روزهای منتهی به انتخابات شدید شهرداری، یک شهر کوچک با یک سری قتل های شوم تکان می خورد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Snooker Man

5.3   - IMDB

جانی «اسنوکر من» بونار هفدهمین رتبهبندی شباهت به رونی اوسالیوان در بریتانیا است که برای کمترین رتبهبندی مشابه در بریتانیا کار میکند. او وارد دنیای رقابتی بازی اسنوکر مینیاتوری می شود و تلاش می کند قهرمان جهان شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Underdoggs

5.6   - IMDB

Jaycen %27Two Js%27 Jennings یک ستاره حرفه ای سابق فوتبال است که به کف رسیده است. هنگامی که او محکوم به انجام خدمات اجتماعی مربیگری Underdoggs، یک تیم فوتبال سرکش در زادگاهش می شود، او این کار را بیشتر به عنوان فرصتی برای بازسازی چهره عمومی خود می بیند. اما در این پروسه، او ممکن است زندگی خود را تغییر دهد و عشق خود به بازی را دوباره کشف کند.