زیرنویس فیلم Butch Camp (1996)

نام فارسی فیلم : بوچ کمپ (1996)

5.1
  • ژانر :   کمدی
  • کارگردان :   Alessandro De Gaetano
  • سال انتشار :   1996
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Judy Tenuta-  Paul Denniston-  Jason Teresi

خلاصه فارسی

کمپ بوچ یک فیلم کمدی محصول سال ۱۹۹۶ است. این فیلم که در شیکاگو، ایلینویز فیلمبرداری و روایت میشود، داستان یک مرد همجنسگرای ملایم را روایت میکند که از اینکه توسط افراد مستقیم تحت فشار قرار میگیرد، در «کمپ بوچ» ثبتنام میکند، برنامهای که برای تبدیل مردان همجنسباز به مردان همجنسگرای قاطع و با اعتماد به نفس طراحی شده است. .


خلاصه انگلیسی

Butch Camp is a 1996 comedy film. Filmed and set in Chicago, Illinois, it tells the story of a mild-mannered gay man who, tired of being pushed around by straights, enrolls in 'Butch Camp,' a program designed to turn wimpy gay men into assertive, confident gay men.


این فیلم با نام تجاری Butch Camp محصول کشور United States است.به کارگردانی Alessandro De Gaetano و بازیگرانی چون Judy Tenuta,Paul Denniston,Jason Teresi در ژانر کمدی در سال 1996 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Back to Lyla

6.1   - IMDB

پس از اینکه متوجه میشود ممکن است به زودی بمیرد، یک مرد جوان ترسو به همراه دوستان دوران کودکیاش که از هم جدا شدهاند و خشمگین هستند، در جستجوی پایان یافتن دلیل ترک زندگیاش هستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Ah Girls Go Army Again

5.8   - IMDB

اقدامات گروهبان چاو به اشتباه تعبیر می شود، اما در مواجهه با چالش های سخت، دختران پیوند قوی تری ایجاد می کنند و با هم بالغ می شوند. ستوان روکسان تان رابطه جوی با دوست پسرش را پیچیده می کند. دختران در سفر GBMT خود از موانع طاقت فرسایی عبور می کنند که در نهایت آنها را در موقعیت خطرناکی قرار می دهد و اقدامات آنها ملت را شوکه می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Man from Toronto

5.7   - IMDB

در مورد هویت اشتباه، مرگبارترین قاتل جهان، معروف به مردی از تورنتو، و یک قاتل در شهر نیویورک پس از گیج شدن برای یکدیگر در یک Airbnb مجبور می شوند با هم متحد شوند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Gatlopp

5.8   - IMDB

چهار دوست پس از یک دهه غیبت برای یک شب نوستالژیک سرگرم کننده و بازی دور هم جمع می شوند، که چرخشی تاریک به خود می گیرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Phantom of the Open

7.3   - IMDB

موریس فلیتکرافت، یک رویاپرداز و خوشبین بی امان، موفق شد در سال 1976 به مسابقات مقدماتی مسابقات گلف آزاد بریتانیا راه پیدا کند و متعاقباً بدترین دور در تاریخ آزاد را انجام داد و در این روند تبدیل به یک قهرمان فولکلور شد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Good Luck to You, Leo Grande

7.1   - IMDB

نانسی استوکس رابطه خوب را نمی شناسد. هر چه که باشد، نانسی، یک معلم بازنشسته مدرسه، کاملا مطمئن است که هرگز آن را نداشته است، اما او مصمم است که بالاخره کاری برای آن انجام دهد. او حتی یک نقشه دارد: شامل یک اتاق هتل ناشناس، و یک کارگر جوان که خود را لئو گرانده می نامد.