زیرنویس فیلم Brooklyn Knight (2013)

نام فارسی فیلم : بروکلین نایت (2013)

3.8
  • ژانر :   درام
  • کارگردان :   Sticky Fingaz
  • سال انتشار :   2013
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Sticky Fingaz-  Ashley Ferrer-  Andray Johnson

خلاصه فارسی

زمانی که دو مربی بسکتبال رقیب (کرک «استیکی فینگاز» جونز و خلیل کین) به دلیل یک تماس بد در یک بازی قهرمانی با هم درگیر میشوند، اوضاع زمانی داغ میشود که نایت ماتیوز با بروکلین تیلور دوستداشتنی (اشلی فرر)، پسر عموی او ارتباط برقرار میکند. رقیب تازه پیدا شده


خلاصه انگلیسی

When two rival basketball coaches (Kirk “Sticky Fingaz” Jones and Khalil Kain) fall out over a bad call in a championship game, things only heat up when KNight Mathews hooks up with the lovely Brooklyn Taylor (Ashley Ferrer), the cousin of his newfound rival.


این فیلم با نام تجاری Brooklyn Knight محصول کشور United States است.به کارگردانی Sticky Fingaz و بازیگرانی چون Sticky Fingaz,Ashley Ferrer,Andray Johnson در ژانر درام در سال 2013 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم True Things

6   - IMDB

زن جوانی که در حاشیه جامعه زندگی می کند توسط غریبه ای مست می شود که زندگی آرام او را تحت الشعاع قرار می دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Lost Girls

2.8   - IMDB

The Lost Girls با الهام از داستان کلاسیک پیتر پن، چهار نسل از زنان عزیز را روایت میکند که در عواقب ماجراجوییهای خود با پیتر پن در نورلند مبارزه میکنند. مانند مادربزرگش و مادرش جین قبل از او، وندی باید از چنگ پان و قولی که او شدیداً میخواهد او را نگه دارد بگریزد. همانطور که دخترش بری وارد مدار پیتر می شود، وندی باید برای حفظ رابطه خود با دخترش بجنگد و در عین حال میراث او را آشتی دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Watcher

6.3   - IMDB

در حالی که یک قاتل زنجیره ای شهر را تعقیب می کند، جولیا - بازیگر جوانی که به تازگی با شوهرش به شهر نقل مکان کرده است - متوجه یک غریبه مرموز می شود که او را از آن طرف خیابان تماشا می کند.