زیرنویس فیلم Bries Bake Off Challenge (2022)

نام فارسی فیلم : Brie%27s Bake Off Challenge (2022)

5.2
  • ژانر :   کمدی خانوادگی
  • کارگردان :   -
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Devyn Mitchell-  Delaney Disque-  Kathy Sanders

خلاصه فارسی

بری هیز یک نانوایی مشتاق است که آرزو دارد در چالش بهار Bake Off مدرسه اش برنده شود. هنگامی که اعتماد به نفس بری به پایین ترین حد خود می رسد و دشمن اصلی او، ونسا، هر کاری که می تواند انجام می دهد تا شانس بری را برای برنده شدن کم کند، مشکلاتی پیش می آید. خانواده بری و بهترین دوستش میلی باید به او کمک کنند تا دیدگاه و تمرین برای برنده شدن پیدا کند. خطرات زیاد است زیرا این نوجوانان برای جایزه بزرگ 5000 دلاری و چهار بلیط Cosmo Land رقابت می کنند. این بهترین فیلم شیرینی پزی برای کودکان و بزرگسالانی است که عاشق تماشای نمایش های آشپزی و پخت هستند.


خلاصه انگلیسی

Brie Hayes is an aspiring baker who wishes to win her school's Spring Bake Off Challenge. Troubles ensue when Brie's confidence reaches an ultimate low and her 'arch nemesis', Vanessa, does everything she can to slim Brie's chances of winning. Brie's family and her best friend Millie must help her gain perspective and practice to win. Stakes are high as these pre-teens compete for the grand prize of $5,000 and for four Cosmo Land tickets. This is the ultimate baking movie for children and adults who love watching cooking and baking shows.


این فیلم با نام تجاری Brie's Bake Off Challenge محصول کشور United States است.به کارگردانی - و بازیگرانی چون Devyn Mitchell,Delaney Disque,Kathy Sanders در ژانر کمدی,خانوادگی در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Arthur's Whisky

4.4   - IMDB

هنگامی که شوهر جوآن می میرد، او از این که متوجه می شود او اکسیری اختراع کرده است شوکه می شود که مصرف کننده را دوباره جوان نشان می دهد. این سه زن با به اشتراک گذاشتن آن با دو دوستش، شهر را قرمز رنگ می کنند اما به زودی متوجه می شوند که دیگر برای جوان بودن در دنیای مدرن مجهز نیستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Self Reliance

6.1   - IMDB

وقتی به مردی پیشنهاد می شود یک میلیون دلار بازی کند که در آن شکارچیان سعی می کنند او را بکشند، او فکر می کند که راه گریز کامل را پیدا کرده است: آنها فقط زمانی می توانند حمله کنند که او تنها باشد. تنها مشکل او این است که هیچ یک از دوستان یا خانواده اش باور ندارند که بازی واقعی است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Betty's Bad Luck in Love

6.2   - IMDB

روابط بتی که از کودکی نفرین شده بود تا در روابط عاشقانه شکست بخورد، همیشه به فاجعه ختم شده است. اما وقتی الکس را ملاقات می کند، وسوسه می شود یک بار دیگر تلاش کند. آیا عشق واقعی می تواند بر نفرین غلبه کند؟

زیر‌نویس فارسی فیلم Founders Day

4.6   - IMDB

در روزهای منتهی به انتخابات شدید شهرداری، یک شهر کوچک با یک سری قتل های شوم تکان می خورد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Snooker Man

5.3   - IMDB

جانی «اسنوکر من» بونار هفدهمین رتبهبندی شباهت به رونی اوسالیوان در بریتانیا است که برای کمترین رتبهبندی مشابه در بریتانیا کار میکند. او وارد دنیای رقابتی بازی اسنوکر مینیاتوری می شود و تلاش می کند قهرمان جهان شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Underdoggs

5.6   - IMDB

Jaycen %27Two Js%27 Jennings یک ستاره حرفه ای سابق فوتبال است که به کف رسیده است. هنگامی که او محکوم به انجام خدمات اجتماعی مربیگری Underdoggs، یک تیم فوتبال سرکش در زادگاهش می شود، او این کار را بیشتر به عنوان فرصتی برای بازسازی چهره عمومی خود می بیند. اما در این پروسه، او ممکن است زندگی خود را تغییر دهد و عشق خود به بازی را دوباره کشف کند.