زیرنویس فیلم Breath (2021)

نام فارسی فیلم : نفس (2021)

6.7
  • ژانر :   درام دلهره آور
  • کارگردان :   John Real
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   Italy
  • بازیگران :   James Cosmo-  Rachel Daigh-  Neb Chupin

خلاصه فارسی

لارا وینسلت زمین شناس متخصص در آتشفشان شناسی است. او به همراه تیم کاری خود روی یک آتشفشان برای انجام بررسیها هستند. یک روز لارا تصمیم می گیرد کمی بیشتر بماند تا امتحان را تمام کند و تنها می ماند. او در بازگشت تصادف می کند، داخل سوراخی در زمین می افتد و در آنجا مسدود می شود، جایی که نه کسی می تواند او را ببیند و نه بشنود.


خلاصه انگلیسی

Lara Winslet is an expert geologist in volcanology. She is together with her team of work on a volcano to conduct surveys. One day Lara decides to stay a little longer to finish an exam and she remains alone. Returning, she has an accident, falling inside a hole in the ground and remains blocked inside there, where no one can neither see nor hear her.


این فیلم با نام تجاری Breath محصول کشور Italy است.به کارگردانی John Real و بازیگرانی چون James Cosmo,Rachel Daigh,Neb Chupin در ژانر درام,دلهره آور در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Eagle

6.5   - IMDB

یک روزنامه نگار داستان یک قاتل بی رحم را هنگامی که در مورد پوشش دولتی تحقیق می کند، فاش می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Battlebox

4   - IMDB

با حمله ناگهانی ژاپنی ها، سرلشکر بریتانیایی مالتبی و افسران ارشدش با تصمیم مبارزه تا سرحد مرگ یا ارائه تسلیم تحقیرآمیز مستعمره بریتانیا هنگ کنگ دست و پنجه نرم می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Plane

7   - IMDB

پس از یک کار قهرمانانه فرود موفقیت آمیز هواپیمای آسیب دیده خود در طوفان در یک منطقه جنگی، یک خلبان نترس خود را بین دستور کار چندین شبه نظامی که قصد گروگان گرفتن هواپیما و مسافرانش را دارند، می یابد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Pacerville

در طول این بیماری همه گیر، معلمی که در آستانه خرابی قرار دارد می شنود که دانش آموزانش در کلاس زوم او را مسخره می کنند و قول انتقام می گیرد.