زیرنویس فیلم Break Every Chain (2021)

نام فارسی فیلم : شکستن هر زنجیره (2021)

4.5
  • ژانر :   زندگینامه درام
  • کارگردان :   Tim Searfoss
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Ignacyo Matynia-  Dean Cain-  Krystian Leonard

خلاصه فارسی

جاناتان که در اعماق افسردگی و غم و اندوه غرق شده بود، از خشم می سوخت و به دلیل اعتیاد به الکل در زنجیر بود، دیگر نمی توانست این کار را انجام دهد. جاناتان پس از از دست دادن پدرش به عنوان یک پسر جوان، مواجهه با صحنه های مرگ وحشتناک بی شماری در حین انجام وظیفه، و مرگ پسرش، به دنیا روی آورد تا پاسخ دهد - فقط تاریکی را پیدا کرد. جاناتان در مواجهه با تهدید از دست دادن تمام آنچه برای او باقی مانده است به ایمان روی می آورد و امید و رستگاری می یابد.


خلاصه انگلیسی

Drowning in the depths of depression and sadness, burning with anger, and chained down by alcoholism, Jonathan couldn’t do it anymore. After the loss of his father as a young boy, facing countless horrific death scenes in the line of duty, and the death of his son, Jonathan turned to the world for answers — finding only darkness. Faced with the threat of losing all that is left to him, Jonathan turns to faith and finds hope and redemption.


این فیلم با نام تجاری Break Every Chain محصول کشور United States است.به کارگردانی Tim Searfoss و بازیگرانی چون Ignacyo Matynia,Dean Cain,Krystian Leonard در ژانر زندگینامه,درام در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Rise

7.1   - IMDB

پس از مهاجرت به یونان از نیجریه، ورا و چارلز آنتتوکومپو برای زنده ماندن و تأمین مخارج پنج فرزند خود تلاش کردند، در حالی که زیر تهدید روزانه اخراج زندگی می کردند. ناامید از به دست آوردن شهروندی یونان، اما تحت تأثیر سیستمی که هر لحظه آنها را مسدود می کرد، تضعیف شده بودند، چشم انداز، عزم و ایمان خانواده آنها را از ابهام خارج کرد تا حرفه سه قهرمان NBA را آغاز کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Elvis

7.8   - IMDB

داستان زندگی الویس پریسلی از طریق رابطه پیچیده با مدیر مرموزش، سرهنگ تام پارکر، دیده می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Jerry and Marge Go Large

6.9   - IMDB

داستان واقعی قابل توجه این است که چگونه جری سلبی بازنشسته یک شکاف ریاضی را در بخت آزمایی ماساچوست کشف می کند و با کمک همسرش، مارج، 27 میلیون دلار برنده می شود و از این پول برای احیای شهر کوچک خود در میشیگان استفاده می کند.