زیرنویس فیلم Break Every Chain (2021)

نام فارسی فیلم : شکستن هر زنجیره (2021)

4.5
  • ژانر :   زندگینامه درام
  • کارگردان :   Tim Searfoss
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Ignacyo Matynia-  Dean Cain-  Krystian Leonard

خلاصه فارسی

جاناتان که در اعماق افسردگی و غم و اندوه غرق شده بود، از خشم می سوخت و به دلیل اعتیاد به الکل در زنجیر بود، دیگر نمی توانست این کار را انجام دهد. جاناتان پس از از دست دادن پدرش به عنوان یک پسر جوان، مواجهه با صحنه های مرگ وحشتناک بی شماری در حین انجام وظیفه، و مرگ پسرش، به دنیا روی آورد تا پاسخ دهد - فقط تاریکی را پیدا کرد. جاناتان در مواجهه با تهدید از دست دادن تمام آنچه برای او باقی مانده است به ایمان روی می آورد و امید و رستگاری می یابد.


خلاصه انگلیسی

Drowning in the depths of depression and sadness, burning with anger, and chained down by alcoholism, Jonathan couldn’t do it anymore. After the loss of his father as a young boy, facing countless horrific death scenes in the line of duty, and the death of his son, Jonathan turned to the world for answers — finding only darkness. Faced with the threat of losing all that is left to him, Jonathan turns to faith and finds hope and redemption.


این فیلم با نام تجاری Break Every Chain محصول کشور United States است.به کارگردانی Tim Searfoss و بازیگرانی چون Ignacyo Matynia,Dean Cain,Krystian Leonard در ژانر زندگینامه,درام در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Bosco

5.9   - IMDB

بر اساس داستان واقعی کوانتای "بوسکو" آدامز. آدامز که به دلیل تلاش برای در اختیار داشتن ماری جوانا به 35 سال زندان محکوم شده بود، در حالی که تحت نظارت 24 ساعته در سلول انفرادی بود، با کمک یک زن مسن تر که از طریق یک آگهی قلب تنها با او آشنا شد، به طور معجزه آسایی از یک زندان فوق امنیتی فدرال فرار کرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Battlebox

4   - IMDB

با حمله ناگهانی ژاپنی ها، سرلشکر بریتانیایی مالتبی و افسران ارشدش با تصمیم مبارزه تا سرحد مرگ یا ارائه تسلیم تحقیرآمیز مستعمره بریتانیا هنگ کنگ دست و پنجه نرم می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dog Gone

6.1   - IMDB

وقتی سگ محبوبش ناپدید می شود، مرد جوانی با والدینش به جستجوی باورنکردنی می پردازد تا او را پیدا کند و به او داروهای نجات بخش بدهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.