زیرنویس فیلم Boudu (2005)

نام فارسی فیلم : من خواهم (2005)

5.2
  • ژانر :   کمدی
  • کارگردان :   Gérard Jugnot
  • سال انتشار :   2005
  • محصول کشور :   France
  • بازیگران :   Gérard Depardieu-  Gérard Jugnot-  Catherine Frot

خلاصه فارسی

بازسازی مدرن فیلم کلاسیک رنوار. اکس آن پروونس، یک شب بهاری. کریستین لسپینگلت، گالری دار بیش از حد بدهکار، مردی بی خانمان به نام بودو را از آب کانالی که سعی داشت خود را غرق کند نجات می دهد. قهرمانانه به ضررش او را به خانه می آورد، فقط برای چند ساعت... آمدن نامتناسب بودو در بازی اسکیت ها که زندگی کریستین است مانند یک سگ دیوانه عمل می کند...


خلاصه انگلیسی

A modern remake of Renoir's classic film. Aix-en-Provence, a spring night. Christian Lespinglet, an over-indebted gallery owner, rescues a homeless man, Boudu, from the waters of a canal who was trying to drown himself. Heroic to his detriment, he brings him home, for a few hours only... The incongruous arrival of Boudu will act like a mad dog in the game of skittles that is Christian's life...


این فیلم با نام تجاری Boudu محصول کشور France است.به کارگردانی Gérard Jugnot و بازیگرانی چون Gérard Depardieu,Gérard Jugnot,Catherine Frot در ژانر کمدی در سال 2005 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Back to Lyla

6.1   - IMDB

پس از اینکه متوجه میشود ممکن است به زودی بمیرد، یک مرد جوان ترسو به همراه دوستان دوران کودکیاش که از هم جدا شدهاند و خشمگین هستند، در جستجوی پایان یافتن دلیل ترک زندگیاش هستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Ah Girls Go Army Again

5.8   - IMDB

اقدامات گروهبان چاو به اشتباه تعبیر می شود، اما در مواجهه با چالش های سخت، دختران پیوند قوی تری ایجاد می کنند و با هم بالغ می شوند. ستوان روکسان تان رابطه جوی با دوست پسرش را پیچیده می کند. دختران در سفر GBMT خود از موانع طاقت فرسایی عبور می کنند که در نهایت آنها را در موقعیت خطرناکی قرار می دهد و اقدامات آنها ملت را شوکه می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Man from Toronto

5.7   - IMDB

در مورد هویت اشتباه، مرگبارترین قاتل جهان، معروف به مردی از تورنتو، و یک قاتل در شهر نیویورک پس از گیج شدن برای یکدیگر در یک Airbnb مجبور می شوند با هم متحد شوند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Gatlopp

5.8   - IMDB

چهار دوست پس از یک دهه غیبت برای یک شب نوستالژیک سرگرم کننده و بازی دور هم جمع می شوند، که چرخشی تاریک به خود می گیرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Phantom of the Open

7.3   - IMDB

موریس فلیتکرافت، یک رویاپرداز و خوشبین بی امان، موفق شد در سال 1976 به مسابقات مقدماتی مسابقات گلف آزاد بریتانیا راه پیدا کند و متعاقباً بدترین دور در تاریخ آزاد را انجام داد و در این روند تبدیل به یک قهرمان فولکلور شد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Good Luck to You, Leo Grande

7.1   - IMDB

نانسی استوکس رابطه خوب را نمی شناسد. هر چه که باشد، نانسی، یک معلم بازنشسته مدرسه، کاملا مطمئن است که هرگز آن را نداشته است، اما او مصمم است که بالاخره کاری برای آن انجام دهد. او حتی یک نقشه دارد: شامل یک اتاق هتل ناشناس، و یک کارگر جوان که خود را لئو گرانده می نامد.