زیرنویس فیلم Boudu (2005)

نام فارسی فیلم : من خواهم (2005)

5.2
  • ژانر :   کمدی
  • کارگردان :   Gérard Jugnot
  • سال انتشار :   2005
  • محصول کشور :   France
  • بازیگران :   Gérard Depardieu-  Gérard Jugnot-  Catherine Frot

خلاصه فارسی

بازسازی مدرن فیلم کلاسیک رنوار. اکس آن پروونس، یک شب بهاری. کریستین لسپینگلت، گالری دار بیش از حد بدهکار، مردی بی خانمان به نام بودو را از آب کانالی که سعی داشت خود را غرق کند نجات می دهد. قهرمانانه به ضررش او را به خانه می آورد، فقط برای چند ساعت... آمدن نامتناسب بودو در بازی اسکیت ها که زندگی کریستین است مانند یک سگ دیوانه عمل می کند...


خلاصه انگلیسی

A modern remake of Renoir's classic film. Aix-en-Provence, a spring night. Christian Lespinglet, an over-indebted gallery owner, rescues a homeless man, Boudu, from the waters of a canal who was trying to drown himself. Heroic to his detriment, he brings him home, for a few hours only... The incongruous arrival of Boudu will act like a mad dog in the game of skittles that is Christian's life...


این فیلم با نام تجاری Boudu محصول کشور France است.به کارگردانی Gérard Jugnot و بازیگرانی چون Gérard Depardieu,Gérard Jugnot,Catherine Frot در ژانر کمدی در سال 2005 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Arthur's Whisky

4.4   - IMDB

هنگامی که شوهر جوآن می میرد، او از این که متوجه می شود او اکسیری اختراع کرده است شوکه می شود که مصرف کننده را دوباره جوان نشان می دهد. این سه زن با به اشتراک گذاشتن آن با دو دوستش، شهر را قرمز رنگ می کنند اما به زودی متوجه می شوند که دیگر برای جوان بودن در دنیای مدرن مجهز نیستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Self Reliance

6.1   - IMDB

وقتی به مردی پیشنهاد می شود یک میلیون دلار بازی کند که در آن شکارچیان سعی می کنند او را بکشند، او فکر می کند که راه گریز کامل را پیدا کرده است: آنها فقط زمانی می توانند حمله کنند که او تنها باشد. تنها مشکل او این است که هیچ یک از دوستان یا خانواده اش باور ندارند که بازی واقعی است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Betty's Bad Luck in Love

6.2   - IMDB

روابط بتی که از کودکی نفرین شده بود تا در روابط عاشقانه شکست بخورد، همیشه به فاجعه ختم شده است. اما وقتی الکس را ملاقات می کند، وسوسه می شود یک بار دیگر تلاش کند. آیا عشق واقعی می تواند بر نفرین غلبه کند؟

زیر‌نویس فارسی فیلم Founders Day

4.6   - IMDB

در روزهای منتهی به انتخابات شدید شهرداری، یک شهر کوچک با یک سری قتل های شوم تکان می خورد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Snooker Man

5.3   - IMDB

جانی «اسنوکر من» بونار هفدهمین رتبهبندی شباهت به رونی اوسالیوان در بریتانیا است که برای کمترین رتبهبندی مشابه در بریتانیا کار میکند. او وارد دنیای رقابتی بازی اسنوکر مینیاتوری می شود و تلاش می کند قهرمان جهان شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Underdoggs

5.6   - IMDB

Jaycen %27Two Js%27 Jennings یک ستاره حرفه ای سابق فوتبال است که به کف رسیده است. هنگامی که او محکوم به انجام خدمات اجتماعی مربیگری Underdoggs، یک تیم فوتبال سرکش در زادگاهش می شود، او این کار را بیشتر به عنوان فرصتی برای بازسازی چهره عمومی خود می بیند. اما در این پروسه، او ممکن است زندگی خود را تغییر دهد و عشق خود به بازی را دوباره کشف کند.