زیرنویس فیلم Boardinghouse (1982)

نام فارسی فیلم : پانسیون (1982)

3.7
  • ژانر :   کمدی وحشت
  • کارگردان :   John Wintergate
  • سال انتشار :   1982
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   John Wintergate-  Kalassu-  Lindsay Freeman

خلاصه فارسی

این فیلم که شبیه تلاقی بین «ترسناک آمیتیویل» و ویدیوی Playboy Playmates است، داستان وحشتناک یک جلوه ویژه ویدیویی جذاب را روایت میکند که زنان بیکینیپوش را زیر سوال میبرد. در بین صحنههایی که آنها با بازیگوشی به همدیگر میپاشند و با لباسهای شنای یکدیگر کشتی میگیرند، توسط توهمات وحشتناک به قتل رسیده و/یا وحشت زده میشوند. این توهمات شامل دیدن خون در دکههای دوش (در حالی که سعی میکنند کف کنند)، پریدن هیولاهای غولپیکر از کمد سالن و دیدن تبدیل شدن موقت صورتهایشان به ماسکهای لاستیکی هالووین است.


خلاصه انگلیسی

Resembling a cross between 'The Amityville Horror' and a Playboy Playmates video, this film tells the terrifying tale of a cheesy video special effect that stalks bikini-clad women. In between scenes of them playfully splashing each other and wrestling with each other's bathing suit tops, they're murdered and/or terrorized by horrific hallucinations. These hallucinations include seeing blood in the shower stalls (while they're trying to lather up), having giant monsters jump out of the hall closet, and seeing their faces temporarily turn into rubber halloween masks.


این فیلم با نام تجاری Boardinghouse محصول کشور United States است.به کارگردانی John Wintergate و بازیگرانی چون John Wintergate,Kalassu,Lindsay Freeman در ژانر کمدی,وحشت در سال 1982 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Arthur's Whisky

4.4   - IMDB

هنگامی که شوهر جوآن می میرد، او از این که متوجه می شود او اکسیری اختراع کرده است شوکه می شود که مصرف کننده را دوباره جوان نشان می دهد. این سه زن با به اشتراک گذاشتن آن با دو دوستش، شهر را قرمز رنگ می کنند اما به زودی متوجه می شوند که دیگر برای جوان بودن در دنیای مدرن مجهز نیستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Self Reliance

6.1   - IMDB

وقتی به مردی پیشنهاد می شود یک میلیون دلار بازی کند که در آن شکارچیان سعی می کنند او را بکشند، او فکر می کند که راه گریز کامل را پیدا کرده است: آنها فقط زمانی می توانند حمله کنند که او تنها باشد. تنها مشکل او این است که هیچ یک از دوستان یا خانواده اش باور ندارند که بازی واقعی است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Night Swim

4.7   - IMDB

ری والر بازیکن سابق بیسبال که به دلیل یک بیماری دژنراتیو مجبور به بازنشستگی زودهنگام شده است به همراه همسر و دو فرزندش به خانه جدیدی نقل مکان می کند. او امیدوار است که استخر حیاط خلوت برای بچه ها سرگرم کننده باشد و فیزیوتراپی برای خودش فراهم کند. با این حال، یک راز تاریک از گذشته خانه به زودی نیروی بدخواهانه ای را آزاد می کند که خانواده را به اعماق وحشت اجتناب ناپذیر می کشاند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Betty's Bad Luck in Love

6.2   - IMDB

روابط بتی که از کودکی نفرین شده بود تا در روابط عاشقانه شکست بخورد، همیشه به فاجعه ختم شده است. اما وقتی الکس را ملاقات می کند، وسوسه می شود یک بار دیگر تلاش کند. آیا عشق واقعی می تواند بر نفرین غلبه کند؟

زیر‌نویس فارسی فیلم Founders Day

4.6   - IMDB

در روزهای منتهی به انتخابات شدید شهرداری، یک شهر کوچک با یک سری قتل های شوم تکان می خورد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Windigo

5.3   - IMDB

یک نوجوان بومی آمریکا یک دیو باستانی را زنده می کند تا از خانواده اش در برابر فروشندگان متابولیک محافظت کند، اما خونخواهی موجود را غیرقابل کنترل می بیند و خانواده را مجبور می کند تا قبل از تبدیل شدن به قربانیان بعدی نفرین را بشکنند.