زیرنویس فیلم Black Power: A British Story of Resistance (2021)

نام فارسی فیلم : قدرت سیاه: داستان مقاومت بریتانیا (2021)

4.3
  • ژانر :   مستند
  • کارگردان :   George Amponsah
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   United Kingdom
  • بازیگران :   Daniel Kaluuya-  Farrukh Dhondy-  Ansel Wong

خلاصه فارسی

بررسی جنبش قدرت سیاه در اواخر دهه 1960 در بریتانیا، بررسی افراد و نیروهای فرهنگی که این دوران را تعریف کردند. در قلب این مستند مجموعهای از مصاحبههای حیرتانگیز با فعالان گذشته وجود دارد، که بسیاری از آنها برای اولین بار در مورد چگونگی مشارکت در جنبش قدرت سیاه بریتانیا صحبت میکنند و یکی از انقلابهای فرهنگی کلیدی را زنده میکنند. در تاریخ ملت


خلاصه انگلیسی

An examination of the Black Power movement in the late 1960s in the UK, surveying both the individuals and the cultural forces that defined the era. At the heart of the documentary is a series of astonishing interviews with past activists, many of whom are speaking for the first time about what it was really like to be involved in the British Black Power movement, bringing to life one of the key cultural revolutions in the history of the nation.


این فیلم با نام تجاری Black Power: A British Story of Resistance محصول کشور United Kingdom است.به کارگردانی George Amponsah و بازیگرانی چون Daniel Kaluuya,Farrukh Dhondy,Ansel Wong در ژانر مستند در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Bitconned

6.5   - IMDB

در این مستند جنایت واقعی، سه مرد از بازار آزاد ارزهای دیجیتال برای کلاهبرداری میلیونها نفر از سرمایهگذاران سوء استفاده میکنند و از شیوههای زندگی تجملاتی سرمایهگذاری میکنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Greatest Night in Pop

7.9   - IMDB

در سال 1985، 46 آیکون موسیقی، از جمله لیونل ریچی، مایکل جکسون، بروس اسپرینگستین، سیندی لاپر، دایانا راس و استیوی واندر، گرد هم آمدند تا پر ستاره ترین جلسه ضبط تاریخ را برگزار کنند. این داستان ناگفته آهنگ پاپ افسانه ای جهانی "We Are the World" است - که تقریباً اتفاق نیفتاد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Society of the Snow: Who Were We on the Mountain?

7.2   - IMDB

نگاهی عمیق به فرآیند خلاقانه «جامعه برف» با حضور بازیگران، خدمه، کارگردان J.A. بایونا و حتی بازماندگان واقعی.

زیر‌نویس فارسی فیلم Kevin James: Irregardless

5.7   - IMDB

کوین جیمز برداشتی خنده دار و بدون فیلتر در مورد والدین، ازدواج و پیر شدن ارائه می دهد. همانطور که فقط جیمز می تواند، او طیفی از موضوعات را پوشش می دهد، از انگیزه دادن به کودکان برای کنار گذاشتن بازی های ویدیویی خود، تا اینکه چرا به فناوری اعتماد ندارد، و چند تاتر تاتر که می تواند در دهانش جا کند!

زیر‌نویس فارسی فیلم Zuckerberg: King of the Metaverse

5.2   - IMDB

این مستند به بررسی سفر زاکربرگ از یک دانشجوی هاروارد تا بنیانگذار و مدیر عامل فیس بوک می پردازد. دو دهه پس از تاسیس فیس بوک، یک مستند بلند داستان درونی وقایعی را روایت می کند که زندگی و حرفه مارک زاکربرگ را شکل داده و تأثیری که بر زندگی مردم داشته است. زاکربرگ: پادشاه متاورس که از طریق شهادت چهرههای کلیدی و فیلمهای آرشیو گفته میشود به ظهور جوانترین میلیاردر جهان نگاه میکند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Jacqueline Novak: Get on Your Knees

6.6   - IMDB

ژاکلین نواک، کمدین، مدیتیشن خندهدار و فلسفی در مورد بلوغ و قسمت خاصی از خود در این استندآپ ویژه صمیمی ارائه میکند.