زیرنویس فیلم Better Nate Than Ever (2022)

نام فارسی فیلم : نیت بهتر از همیشه (2022)

6.2
  • ژانر :   کمدی درام خانوادگی
  • کارگردان :   Tim Federle
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Rueby Wood-  Joshua Bassett-  Aria Brooks

خلاصه فارسی

نیت فاستر 13 ساله رویاهای بزرگ برادوی دارد اما تنها یک مشکل وجود دارد - او حتی نمی تواند نقشی در نمایشنامه مدرسه داشته باشد. وقتی پدر و مادرش شهر را ترک میکنند، نیت و بهترین دوستش لیبی یواشکی به سیب بزرگ میروند تا فرصتی برای یک بار در زندگی داشته باشند تا ثابت کنند همه اشتباه میکنند. یک برخورد تصادفی با عمه هایدی گمشده نیت، سفر او را وارونه می کند و آنها باید با هم یاد بگیرند که بزرگترین ماجراهای زندگی فقط به اندازه رویاهای شماست.


خلاصه انگلیسی

13-year-old Nate Foster has big Broadway dreams but there’s only one problem — he can’t even land a part in the school play. When his parents leave town, Nate and his best friend Libby sneak off to the Big Apple for a once-in-a-lifetime opportunity to prove everyone wrong. A chance encounter with Nate’s long-lost Aunt Heidi turns his journey upside-down, and together they must learn that life’s greatest adventures are only as big as your dreams.


این فیلم با نام تجاری Better Nate Than Ever محصول کشور United States است.به کارگردانی Tim Federle و بازیگرانی چون Rueby Wood,Joshua Bassett,Aria Brooks در ژانر کمدی,درام,خانوادگی در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Back to Lyla

6.1   - IMDB

پس از اینکه متوجه میشود ممکن است به زودی بمیرد، یک مرد جوان ترسو به همراه دوستان دوران کودکیاش که از هم جدا شدهاند و خشمگین هستند، در جستجوی پایان یافتن دلیل ترک زندگیاش هستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Ah Girls Go Army Again

5.8   - IMDB

اقدامات گروهبان چاو به اشتباه تعبیر می شود، اما در مواجهه با چالش های سخت، دختران پیوند قوی تری ایجاد می کنند و با هم بالغ می شوند. ستوان روکسان تان رابطه جوی با دوست پسرش را پیچیده می کند. دختران در سفر GBMT خود از موانع طاقت فرسایی عبور می کنند که در نهایت آنها را در موقعیت خطرناکی قرار می دهد و اقدامات آنها ملت را شوکه می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Man from Toronto

5.7   - IMDB

در مورد هویت اشتباه، مرگبارترین قاتل جهان، معروف به مردی از تورنتو، و یک قاتل در شهر نیویورک پس از گیج شدن برای یکدیگر در یک Airbnb مجبور می شوند با هم متحد شوند.