زیرنویس فیلم Better Nate Than Ever (2022)

نام فارسی فیلم : نیت بهتر از همیشه (2022)

6.2
  • ژانر :   کمدی درام خانوادگی
  • کارگردان :   Tim Federle
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Rueby Wood-  Joshua Bassett-  Aria Brooks

خلاصه فارسی

نیت فاستر 13 ساله رویاهای بزرگ برادوی دارد اما تنها یک مشکل وجود دارد - او حتی نمی تواند نقشی در نمایشنامه مدرسه داشته باشد. وقتی پدر و مادرش شهر را ترک میکنند، نیت و بهترین دوستش لیبی یواشکی به سیب بزرگ میروند تا فرصتی برای یک بار در زندگی داشته باشند تا ثابت کنند همه اشتباه میکنند. یک برخورد تصادفی با عمه هایدی گمشده نیت، سفر او را وارونه می کند و آنها باید با هم یاد بگیرند که بزرگترین ماجراهای زندگی فقط به اندازه رویاهای شماست.


خلاصه انگلیسی

13-year-old Nate Foster has big Broadway dreams but there’s only one problem — he can’t even land a part in the school play. When his parents leave town, Nate and his best friend Libby sneak off to the Big Apple for a once-in-a-lifetime opportunity to prove everyone wrong. A chance encounter with Nate’s long-lost Aunt Heidi turns his journey upside-down, and together they must learn that life’s greatest adventures are only as big as your dreams.


این فیلم با نام تجاری Better Nate Than Ever محصول کشور United States است.به کارگردانی Tim Federle و بازیگرانی چون Rueby Wood,Joshua Bassett,Aria Brooks در ژانر کمدی,درام,خانوادگی در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Arthur's Whisky

4.4   - IMDB

هنگامی که شوهر جوآن می میرد، او از این که متوجه می شود او اکسیری اختراع کرده است شوکه می شود که مصرف کننده را دوباره جوان نشان می دهد. این سه زن با به اشتراک گذاشتن آن با دو دوستش، شهر را قرمز رنگ می کنند اما به زودی متوجه می شوند که دیگر برای جوان بودن در دنیای مدرن مجهز نیستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Self Reliance

6.1   - IMDB

وقتی به مردی پیشنهاد می شود یک میلیون دلار بازی کند که در آن شکارچیان سعی می کنند او را بکشند، او فکر می کند که راه گریز کامل را پیدا کرده است: آنها فقط زمانی می توانند حمله کنند که او تنها باشد. تنها مشکل او این است که هیچ یک از دوستان یا خانواده اش باور ندارند که بازی واقعی است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Betty's Bad Luck in Love

6.2   - IMDB

روابط بتی که از کودکی نفرین شده بود تا در روابط عاشقانه شکست بخورد، همیشه به فاجعه ختم شده است. اما وقتی الکس را ملاقات می کند، وسوسه می شود یک بار دیگر تلاش کند. آیا عشق واقعی می تواند بر نفرین غلبه کند؟

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Founders Day

4.6   - IMDB

در روزهای منتهی به انتخابات شدید شهرداری، یک شهر کوچک با یک سری قتل های شوم تکان می خورد.