زیرنویس فیلم Belle (2021)

نام فارسی فیلم : خوشگل (2021)

7.2
  • ژانر :   انیمیشن ماجراجویی درام
  • کارگردان :   Mamoru Hosoda
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   Japan
  • بازیگران :   Kaho Nakamura-  Ryô Narita-  Shôta Sometani

خلاصه فارسی

سوزو یک دانش آموز 17 ساله دبیرستانی است که با پدرش در یک شهر روستایی زندگی می کند. سوزو که بر اثر از دست دادن مادرش در سنین جوانی زخمی شده است، یک روز دنیای آنلاین عظیم "U" را کشف می کند و به عنوان آواتار خود، Belle، در این واقعیت جایگزین فرو می رود. طولی نمیکشد که تمام چشمان یو به بل دوخته میشود، زمانی که ناگهان چهرهای مرموز و اژدها مانند در مقابل او ظاهر میشود.


خلاصه انگلیسی

Suzu is a 17-year-old high-school student living in a rural town with her father. Wounded by the loss of her mother at a young age, Suzu one day discovers the massive online world 'U' and dives into this alternate reality as her avatar, Belle. Before long, all of U's eyes are fixed on Belle, when, suddenly, a mysterious, dragon-like figure appears before her.


این فیلم با نام تجاری Belle محصول کشور Japan است.به کارگردانی Mamoru Hosoda و بازیگرانی چون Kaho Nakamura,Ryô Narita,Shôta Sometani در ژانر انیمیشن,ماجراجویی,درام در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Minions: The Rise of Gru

7.2   - IMDB

گرو که یکی از طرفداران یک سوپرگروه ابرشرور معروف به Vicious 6 است، نقشه ای برای تبدیل شدن به آنقدر شیطانی می کشد تا با پشتیبان پیروانش، مینیون ها، به آنها بپیوندد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Lost Girls

2.8   - IMDB

The Lost Girls با الهام از داستان کلاسیک پیتر پن، چهار نسل از زنان عزیز را روایت میکند که در عواقب ماجراجوییهای خود با پیتر پن در نورلند مبارزه میکنند. مانند مادربزرگش و مادرش جین قبل از او، وندی باید از چنگ پان و قولی که او شدیداً میخواهد او را نگه دارد بگریزد. همانطور که دخترش بری وارد مدار پیتر می شود، وندی باید برای حفظ رابطه خود با دخترش بجنگد و در عین حال میراث او را آشتی دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Mad God

6.8   - IMDB

قاتل را از طریق دنیایی ممنوع از روحهای شکنجهشده، پناهگاههای فرسوده و هیولاهای بدبختی که از ابتداییترین وحشتهای ضمیر ناخودآگاه ساخته شدهاند، دنبال کنید. تمام مجموعهها، موجودات و مجسمههای موجود در این شاهکار ترسناک با دست ساخته شده و با استفاده از تکنیکهای استاپ موشن سنتی متحرک شدهاند. MAD GOD یک کار عاشقانه است، گواهی بر قدرت خلاقیت و ادای احترام به هنر جاودانه انیمیشن استاپ موشن. چشمانت را آماده کن روحت را آماده کن برای ملاقات با سازنده خود آماده شوید.