زیرنویس فیلم Belle (2021)

نام فارسی فیلم : خوشگل (2021)

7.2
  • ژانر :   انیمیشن ماجراجویی درام
  • کارگردان :   Mamoru Hosoda
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   Japan
  • بازیگران :   Kaho Nakamura-  Ryô Narita-  Shôta Sometani

خلاصه فارسی

سوزو یک دانش آموز 17 ساله دبیرستانی است که با پدرش در یک شهر روستایی زندگی می کند. سوزو که بر اثر از دست دادن مادرش در سنین جوانی زخمی شده است، یک روز دنیای آنلاین عظیم "U" را کشف می کند و به عنوان آواتار خود، Belle، در این واقعیت جایگزین فرو می رود. طولی نمیکشد که تمام چشمان یو به بل دوخته میشود، زمانی که ناگهان چهرهای مرموز و اژدها مانند در مقابل او ظاهر میشود.


خلاصه انگلیسی

Suzu is a 17-year-old high-school student living in a rural town with her father. Wounded by the loss of her mother at a young age, Suzu one day discovers the massive online world 'U' and dives into this alternate reality as her avatar, Belle. Before long, all of U's eyes are fixed on Belle, when, suddenly, a mysterious, dragon-like figure appears before her.


این فیلم با نام تجاری Belle محصول کشور Japan است.به کارگردانی Mamoru Hosoda و بازیگرانی چون Kaho Nakamura,Ryô Narita,Shôta Sometani در ژانر انیمیشن,ماجراجویی,درام در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Cult Killer

4.6   - IMDB

یک بازپرس خصوصی مجبور به اتحاد خطرناک با یک قاتل می شود تا از زیر بطن جنایتکار وحشتناک یک شهر ساکت کشف کند و نام مربی خود را که در جنایات دخیل است پاک کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Orion and the Dark

6.4   - IMDB

پسری با تخیل فعال در سفری فراموش نشدنی در طول شب با دوست جدیدش با ترس های خود روبرو می شود: موجودی غول پیکر و خندان به نام دارک.

زیر‌نویس فارسی فیلم Bosco

5.9   - IMDB

بر اساس داستان واقعی کوانتای "بوسکو" آدامز. آدامز که به دلیل تلاش برای در اختیار داشتن ماری جوانا به 35 سال زندان محکوم شده بود، در حالی که تحت نظارت 24 ساعته در سلول انفرادی بود، با کمک یک زن مسن تر که از طریق یک آگهی قلب تنها با او آشنا شد، به طور معجزه آسایی از یک زندان فوق امنیتی فدرال فرار کرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Book of Clarence

5.6   - IMDB

کلارنس در حالی که برای رهایی خود از شر بدهی ها مبارزه می کند، در حال تلاش برای یافتن یک زندگی بهتر برای خانواده اش است. او که اسیر قدرت و شکوه مسیح در حال ظهور و رسولانش شده است، همه چیز را به خطر می اندازد تا مسیر خود را به سوی یک زندگی الهی تراش دهد و در نهایت متوجه می شود که قدرت رستگاری ایمان ممکن است تنها راه نجات او باشد.