زیرنویس فیلم Barbarians (2021)

نام فارسی فیلم : بربرها (2021)

7.2
  • ژانر :   دلهره آور
  • کارگردان :   Charles Dorfman
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   United Kingdom
  • بازیگران :   Catalina Sandino Moreno-  Tom Cullen-  Iwan Rheon

خلاصه فارسی

یک مهمانی شام متمدنانه در یک خانه روستایی، چهار دوست به نامهای لوکاس، آدام، کلویی و حوا را میبیند که برای جشن تولد دور هم جمع میشوند. با پیشروی شب، رازها و دروغ ها خود را به نور می کشانند و ادعاهای مؤدبانه کنار گذاشته می شوند. ضربه ای به در، سه مزاحم نقابدار را نشان می دهد که دستور کار خودشان را دارند. آیا دوستی آنها در آزمون مقاومت خواهد کرد؟ آیا آنها می توانند در شب زنده بمانند یا اسرار آنها در نهایت به آنها خواهد رسید؟


خلاصه انگلیسی

A civilized dinner party in a country house sees four friends, Lucas, Adam, Chloe, and Eve, coming together for a birthday celebration. As the night progresses secrets and lies force themselves into the light and polite pretensions are dropped. A knock at the door reveals three masked intruders with an agenda of their own. Will their friendship stand the test? Can they survive the night or will their secrets eventually catch up with them?


این فیلم با نام تجاری Barbarians محصول کشور United Kingdom است.به کارگردانی Charles Dorfman و بازیگرانی چون Catalina Sandino Moreno,Tom Cullen,Iwan Rheon در ژانر دلهره آور در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Eagle

6.5   - IMDB

یک روزنامه نگار داستان یک قاتل بی رحم را هنگامی که در مورد پوشش دولتی تحقیق می کند، فاش می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Plane

7   - IMDB

پس از یک کار قهرمانانه فرود موفقیت آمیز هواپیمای آسیب دیده خود در طوفان در یک منطقه جنگی، یک خلبان نترس خود را بین دستور کار چندین شبه نظامی که قصد گروگان گرفتن هواپیما و مسافرانش را دارند، می یابد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Pacerville

در طول این بیماری همه گیر، معلمی که در آستانه خرابی قرار دارد می شنود که دانش آموزانش در کلاس زوم او را مسخره می کنند و قول انتقام می گیرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Hot Seat

3.9   - IMDB

یک هکر سابق مجبور می شود به موسسات بانکی سطح بالا نفوذ کند، مرد دیگری باید سعی کند به ساختمان بمب گذاری شده نفوذ کند تا مرد جوان را از صندلی داغ بلند کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Losing Addison

لس مک کوبین تمام زندگی خود را در سایه برادر دوقلویش آدیسون گذراند. وقتی آدیسون ارتباط روانی آنها را قطع می کند، لس نه تنها برادرش را از دست می دهد بلکه شروع به از دست دادن خود می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Good Neighbor

6.2   - IMDB

یک عصر کابوسآمیز برای دیوید، روزنامهنگار سابق نیویورک تایمز، رخ میدهد، زمانی که او و همسایه عجیب و غریب جدیدش رابرت، به طور تصادفی به دختری که سوار دوچرخهاش شده بود، برخورد میکنند. دیوید هولزده و سرگردان به رابرت اجازه میدهد او را متقاعد کند که از صحنه فرار کند و دختر را رها کند تا از زندگیاش محافظت کند. رابرت هیچ پشیمانی نشان نمی دهد و به نام دوستی کارهای غیرقابل توصیفی برای محافظت از راز انجام می دهد. اکنون که پلیس به طور کامل در حال تعقیب قاتل است، همه چیز از کنترل خارج می شود، زمانی که روزنامه محلی دیوید او را برای پوشش داستانی که در آن او با خواهر دختر متوفی ونسا ملاقات می کند، می فرستد. علیرغم شرایط و تمایل عمیق او برای یافتن قاتل خواهرش، این دو بلافاصله رابطه عاشقانهای برقرار میکنند، که دیوید را غافلگیر میکند و در عین حال رابرت را مجبور میکند تا اقداماتی وحشیانه برای حفظ دوست جدیدش انجام دهد.