زیرنویس فیلم Bad Girls (2021)

نام فارسی فیلم : دختران بد (2021)

5.2
  • ژانر :   ماجراجویی دلهره آور
  • کارگردان :   Christopher Bickel
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Lin Agullo-  Mike Amason-  Lauren Andino

خلاصه فارسی

پس از سرقت از یک باشگاه استریپ، سه دختر نوجوان ناامید یک مامور فدرال زن ستیز را در یک تعقیب و گریز بینالمللی رهبری میکنند، و در طول راه، یک کیسه پر از پول، مواد مخدر و خدمهای از ربودهشدگان را به دست میآورند.


خلاصه انگلیسی

After robbing a strip club, three desperate teenage girls lead a misogynistic Federal Agent on a lysergic cross-country chase, scoring a duffle bag full of money, drugs, and a crew of willing kidnapees along the way.


این فیلم با نام تجاری Bad Girls محصول کشور United States است.به کارگردانی Christopher Bickel و بازیگرانی چون Lin Agullo,Mike Amason,Lauren Andino در ژانر ماجراجویی,,دلهره آور در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Eagle

6.5   - IMDB

یک روزنامه نگار داستان یک قاتل بی رحم را هنگامی که در مورد پوشش دولتی تحقیق می کند، فاش می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Wickensburg

4.1   - IMDB

یک مادر و پسر کوچکش به یک شهر کوچک جدید نقل مکان می کنند. آنها به زودی کشف می کنند که شهر دارای یک راز تاریک است و این یک مسابقه با زمان برای نجات شهر است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Plane

7   - IMDB

پس از یک کار قهرمانانه فرود موفقیت آمیز هواپیمای آسیب دیده خود در طوفان در یک منطقه جنگی، یک خلبان نترس خود را بین دستور کار چندین شبه نظامی که قصد گروگان گرفتن هواپیما و مسافرانش را دارند، می یابد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Infiesto

5.6   - IMDB

در حالی که ویروس کرونا زندگی آنها را خراب میکند، دو کارآگاه با جدیت به تعقیب افرادی میپردازند که مسئول یک آدم ربایی هستند که متوجه میشوند بخشی از یک الگوی شوم است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Bad Behind Bars: Jodi Arias

5.5   - IMDB

جودی آریاس در زندان با دوناوان برینگ و تریسی براون دوست می شود و آنها جدایی ناپذیر شدند. دوناوان قبل از محاکمه جودی از زندان آزاد می شود و سخنگوی او می شود و در شبکه های اجتماعی پست می گذارد و از جودی دفاع می کند. هنگامی که جزئیات پرونده و داستان جودی دیگر جمع نمی شود، دوناوان از ادامه کار خودداری می کند و جنبه انتقام جودی را آشکار می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Pacerville

در طول این بیماری همه گیر، معلمی که در آستانه خرابی قرار دارد می شنود که دانش آموزانش در کلاس زوم او را مسخره می کنند و قول انتقام می گیرد.