زیرنویس فیلم Baby Doll (2022)

نام فارسی فیلم : عروسک بچه (2022)

7.3
  • ژانر :   وحشت
  • کارگردان :   Manfe Lozial
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   Italy
  • بازیگران :   Samantha Ciravolo-  Ortensia Fioravanti-  Mauro Loverre

خلاصه فارسی

فاجعه زمانی رخ داد که پدر ابراهیم آماده بود تا جهان را با استفاده از جن گیری از یک تهدید شیطانی نجات دهد. سالها بعد، او در مزرعهای دورافتاده با دخترش زندگی میکند، و با چهرههایی که نجات داده و کسانی که نتوانسته است، تسخیر شده است. پس از یافتن آن موجود انسان نما رنگ پریده که در جنگل کمین کرده بود، به هیولا شلیک می کند و می سوزاند. اما او به زودی متوجه می شود که جانور تنها نبوده است. مشکلات او تازه شروع شده است.


خلاصه انگلیسی

Tragedy struck when Father Abraham was ready to save the world from an evil menace using exorcism. Years later, he lives on a remote farm with his daughter, haunted by the faces of those he saved and those he could not. After finding that pale humanoid creature lurking in the woods, he shoots and cremates the monster. But he soon discovers that the beast was not alone; his troubles have only begun.


این فیلم با نام تجاری Baby Doll محصول کشور Italy است.به کارگردانی Manfe Lozial و بازیگرانی چون Samantha Ciravolo,Ortensia Fioravanti,Mauro Loverre در ژانر وحشت در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Night Swim

4.7   - IMDB

ری والر بازیکن سابق بیسبال که به دلیل یک بیماری دژنراتیو مجبور به بازنشستگی زودهنگام شده است به همراه همسر و دو فرزندش به خانه جدیدی نقل مکان می کند. او امیدوار است که استخر حیاط خلوت برای بچه ها سرگرم کننده باشد و فیزیوتراپی برای خودش فراهم کند. با این حال، یک راز تاریک از گذشته خانه به زودی نیروی بدخواهانه ای را آزاد می کند که خانواده را به اعماق وحشت اجتناب ناپذیر می کشاند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Windigo

5.3   - IMDB

یک نوجوان بومی آمریکا یک دیو باستانی را زنده می کند تا از خانواده اش در برابر فروشندگان متابولیک محافظت کند، اما خونخواهی موجود را غیرقابل کنترل می بیند و خانواده را مجبور می کند تا قبل از تبدیل شدن به قربانیان بعدی نفرین را بشکنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Play Dead

4   - IMDB

کلویی، دانشجوی جرمشناسی، مرگ خود را جعل میکند تا وارد سردخانه شود تا شواهدی را که برادر کوچکترش را به یک جنایت اشتباه مرتبط میکند، بازیابی کند. هنگامی که وارد می شود، او به سرعت متوجه می شود که پزشکی قانونی ترسناک از سردخانه به عنوان پیشانی برای یک تجارت بیمار و پیچیده استفاده می کند. با شروع یک بازی ترسناک گربه و موش، کلویی متوجه می شود که ترسناک ترین چیز در مورد سردخانه مرده نیست، بلکه زنده است.

زیر‌نویس فارسی فیلم There's Something Wrong with the Children

5   - IMDB

مارگارت و بن با دوستان دیرینه الی و توماس و دو فرزند خردسالشان به سفر آخر هفته می روند. در نهایت، زمانی که بچهها پس از ناپدید شدن در جنگل یک شبه رفتار عجیبی از خود نشان میدهند، بن شروع به مشکوک شدن به چیزی فراطبیعی میکند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Snow Falls

2.9   - IMDB

پس از یک طوفان زمستانی، پنج دوست را در یک کابین دورافتاده بدون برق و غذای کمی گرفتار میکند، سرگردانی به آرامی سلامت عقل آنها را میگیرد، زیرا هر یک از آنها تسلیم ترس از آلوده شدن یا بد بودن برف میشوند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Mercy Falls

4.2   - IMDB

گروهی از دوستان در جستجوی یک کابین گمشده به ارتفاعات اسکاتلند می روند. هنگامی که از تمدن دور شد، یک تراژدی غیرقابل پیش بینی برای گروه رخ می دهد و یک تصمیم بد منجر به سوء ظن، خیانت و قتل می شود.