زیرنویس فیلم All Hail (2022)

نام فارسی فیلم : همه سلام (2022)

5.6
  • ژانر :   کمدی درام
  • کارگردان :   Marcos Carnevale
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   Argentina
  • بازیگران :   Pompeyo Audivert-  Norman Briski-  Romina Fernandes

خلاصه فارسی

یک هواشناس معروف تلویزیونی، میگل فلورس، وقتی نمی تواند یک طوفان تگرگ وحشتناک را پیش بینی کند، به دشمن شماره یک عمومی تبدیل می شود. او مجبور به ترک شهر بزرگ بوئنوس آیرس می شود و از پایتخت به مقصد زادگاهش کوردوبا فرار می کند. نتیجه یک سفر کشف مجدد خواهد بود که به همان اندازه که انسانی است پوچ است


خلاصه انگلیسی

A famous TV weatherman, Miguel Flores, becomes public enemy number one when he fails to predict a terrible hailstorm. He is forced out of the big city, Buenos Aires, fleeing the capital for his birthplace of Córdoba. The result will be a voyage of rediscovery that is as absurd as it is human


این فیلم با نام تجاری All Hail محصول کشور Argentina است.به کارگردانی Marcos Carnevale و بازیگرانی چون Pompeyo Audivert,Norman Briski,Romina Fernandes در ژانر کمدی,درام در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Back to Lyla

6.1   - IMDB

پس از اینکه متوجه میشود ممکن است به زودی بمیرد، یک مرد جوان ترسو به همراه دوستان دوران کودکیاش که از هم جدا شدهاند و خشمگین هستند، در جستجوی پایان یافتن دلیل ترک زندگیاش هستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Ah Girls Go Army Again

5.8   - IMDB

اقدامات گروهبان چاو به اشتباه تعبیر می شود، اما در مواجهه با چالش های سخت، دختران پیوند قوی تری ایجاد می کنند و با هم بالغ می شوند. ستوان روکسان تان رابطه جوی با دوست پسرش را پیچیده می کند. دختران در سفر GBMT خود از موانع طاقت فرسایی عبور می کنند که در نهایت آنها را در موقعیت خطرناکی قرار می دهد و اقدامات آنها ملت را شوکه می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Man from Toronto

5.7   - IMDB

در مورد هویت اشتباه، مرگبارترین قاتل جهان، معروف به مردی از تورنتو، و یک قاتل در شهر نیویورک پس از گیج شدن برای یکدیگر در یک Airbnb مجبور می شوند با هم متحد شوند.