زیرنویس فیلم Ali Ava (2021)

نام فارسی فیلم : علی و آوا (2021)

6.9
  • ژانر :   درام
  • کارگردان :   Clio Barnard
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   United Kingdom
  • بازیگران :   Adeel Akhtar-  Claire Rushbrook-  Ellora Torchia

خلاصه فارسی

جرقه ها پس از ملاقات علی و آوا از طریق عشق مشترکشان به صوفیه، فرزند مستاجران علی که آوا به او آموزش می دهد، به پرواز در می آیند. علی در گرمی و مهربانی آوا آرامش می یابد در حالی که آوا پیچیدگی و شوخ طبعی علی را غیرقابل مقاومت می داند. هنگامی که این زوج شروع به ایجاد یک ارتباط عمیق می کنند، باید راهی بیابند تا اشتیاق تازه یافته خود را تحت الشعاع استرس ها و کشمکش های زندگی و تاریخچه جداگانه شان قرار ندهند.


خلاصه انگلیسی

Sparks fly after Ali and Ava meet through their shared affection for Sofia, the child of Ali’s tenants whom Ava teaches. Ali finds comfort in Ava’s warmth and kindness while Ava finds Ali’s complexity and humour irresistible. As the pair begin to form a deep connection they have to find a way to keep their newfound passion from being overshadowed by the stresses and struggles of their separate lives and histories.​


این فیلم با نام تجاری Ali & Ava محصول کشور United Kingdom است.به کارگردانی Clio Barnard و بازیگرانی چون Adeel Akhtar,Claire Rushbrook,Ellora Torchia در ژانر درام در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم True Things

6   - IMDB

زن جوانی که در حاشیه جامعه زندگی می کند توسط غریبه ای مست می شود که زندگی آرام او را تحت الشعاع قرار می دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Lost Girls

2.8   - IMDB

The Lost Girls با الهام از داستان کلاسیک پیتر پن، چهار نسل از زنان عزیز را روایت میکند که در عواقب ماجراجوییهای خود با پیتر پن در نورلند مبارزه میکنند. مانند مادربزرگش و مادرش جین قبل از او، وندی باید از چنگ پان و قولی که او شدیداً میخواهد او را نگه دارد بگریزد. همانطور که دخترش بری وارد مدار پیتر می شود، وندی باید برای حفظ رابطه خود با دخترش بجنگد و در عین حال میراث او را آشتی دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Watcher

6.3   - IMDB

در حالی که یک قاتل زنجیره ای شهر را تعقیب می کند، جولیا - بازیگر جوانی که به تازگی با شوهرش به شهر نقل مکان کرده است - متوجه یک غریبه مرموز می شود که او را از آن طرف خیابان تماشا می کند.