زیرنویس فیلم Ali Ava (2021)

نام فارسی فیلم : علی و آوا (2021)

6.9
  • ژانر :   درام
  • کارگردان :   Clio Barnard
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   United Kingdom
  • بازیگران :   Adeel Akhtar-  Claire Rushbrook-  Ellora Torchia

خلاصه فارسی

جرقه ها پس از ملاقات علی و آوا از طریق عشق مشترکشان به صوفیه، فرزند مستاجران علی که آوا به او آموزش می دهد، به پرواز در می آیند. علی در گرمی و مهربانی آوا آرامش می یابد در حالی که آوا پیچیدگی و شوخ طبعی علی را غیرقابل مقاومت می داند. هنگامی که این زوج شروع به ایجاد یک ارتباط عمیق می کنند، باید راهی بیابند تا اشتیاق تازه یافته خود را تحت الشعاع استرس ها و کشمکش های زندگی و تاریخچه جداگانه شان قرار ندهند.


خلاصه انگلیسی

Sparks fly after Ali and Ava meet through their shared affection for Sofia, the child of Ali’s tenants whom Ava teaches. Ali finds comfort in Ava’s warmth and kindness while Ava finds Ali’s complexity and humour irresistible. As the pair begin to form a deep connection they have to find a way to keep their newfound passion from being overshadowed by the stresses and struggles of their separate lives and histories.​


این فیلم با نام تجاری Ali & Ava محصول کشور United Kingdom است.به کارگردانی Clio Barnard و بازیگرانی چون Adeel Akhtar,Claire Rushbrook,Ellora Torchia در ژانر درام در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Bosco

5.9   - IMDB

بر اساس داستان واقعی کوانتای "بوسکو" آدامز. آدامز که به دلیل تلاش برای در اختیار داشتن ماری جوانا به 35 سال زندان محکوم شده بود، در حالی که تحت نظارت 24 ساعته در سلول انفرادی بود، با کمک یک زن مسن تر که از طریق یک آگهی قلب تنها با او آشنا شد، به طور معجزه آسایی از یک زندان فوق امنیتی فدرال فرار کرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Float

5.1   - IMDB

ویورلی فکر میکرد که آیندهاش را مشخص کرده است، پس از یک دیدار تابستانی از والدینش در تایپه، اقامت پزشکی خود را در تورنتو آغاز کرد. هنگامی که برنامههای او ناگهان تغییر میکند، او یک مسیر انحرافی به یک شهر کوچک کانادایی میرود که در آنجا با غریق غریق محلی بلیک ملاقات میکند. بعد از اینکه بلیک او را از غرق شدن در یک مهمانی ساحلی نجات میدهد، به ویورلی پیشنهاد میکند که شنا را بیاموزد، و با ادامه درسها، این دو به طور غیرمنتظرهای عاشق یکدیگر میشوند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Suncoast

6.6   - IMDB

در حالی که از برادرش به همراه مادر جسورش مراقبت می کند، یک نوجوان دوستی غیرمحتمل با یک فعال عجیب و غریب برقرار می کند که به یکی از برجسته ترین موارد پزشکی در تمام دوران اعتراض می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Zone of Interest

7.5   - IMDB

فرمانده آشویتس، رودولف هوس، و همسرش هدویگ، تلاش می کنند تا در خانه و باغی در کنار اردوگاه، زندگی رویایی را برای خانواده خود بسازند.