زیرنویس فیلم A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon (2019)

نام فارسی فیلم : فیلم بره ناقلا: فارماگدون (2019)

6.8
  • ژانر :   کمدی ماجراجویی انیمیشن
  • کارگردان :   Will Becher Richard Phelan
  • سال انتشار :   2019
  • محصول کشور :   United States United Kingdom France
  • بازیگران :   Justin Fletcher-  Chris Morrell-  John Sparkes

خلاصه فارسی

هنگامی که یک بیگانه با قدرت های شگفت انگیز در نزدیکی مزرعه ماسی باتم فرود می آید، شان گوسفند به ماموریتی می رود تا قبل از اینکه یک سازمان شوم بتواند او را دستگیر کند، از خانه بازدیدکننده بین کهکشانی مراقبت کند.


خلاصه انگلیسی

When an alien with amazing powers crash-lands near Mossy Bottom Farm, Shaun the Sheep goes on a mission to shepherd the intergalactic visitor home before a sinister organization can capture her.


این فیلم با نام تجاری A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon محصول کشور United States,United Kingdom,France است.به کارگردانی Will Becher,Richard Phelan و بازیگرانی چون Justin Fletcher,Chris Morrell,John Sparkes در ژانر کمدی,ماجراجویی,انیمیشن در سال 2019 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Wickensburg

4.1   - IMDB

یک مادر و پسر کوچکش به یک شهر کوچک جدید نقل مکان می کنند. آنها به زودی کشف می کنند که شهر دارای یک راز تاریک است و این یک مسابقه با زمان برای نجات شهر است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Best of Stand-Up 2022

5.6   - IMDB

از بیل بور تا علی ونگ، گابریل ایگلسیاس تا تروور نوآ، تیلور تاملینسون تا جو کوی، بهترین جوکهای استندآپ ویژه نتفلیکس در سال 2022 را ببینید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Disconnect: The Wedding Planner

4   - IMDB

پس از اینکه قربانی یک کلاهبرداری می شود، یک مرد ناامید در حالی که سعی می کند یک عروسی مجلل برای یک سرمایه گذار مهم برنامه ریزی کند، با ساعت مسابقه می دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Legion of Super-Heroes

5.8   - IMDB

کارا که از از دست دادن کریپتون ویران شده است، تلاش می کند تا خود را با زندگی جدید خود روی زمین وفق دهد. پسر عموی او، سوپرمن، او را راهنمایی میکند و به او پیشنهاد میکند فضا-زمان خود را ترک کند تا در آکادمی لژیون در قرن 31 شرکت کند، جایی که او دوستان جدید و دشمن جدیدی پیدا میکند: Brainiac 5. در همین حال، او باید با گروهی مرموز به نام تاریکی مبارزه کند. در حالی که به دنبال سلاح قدرتمندی است که در خزانه آکادمی نگهداری می شود، حلقه بزنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Minions: The Rise of Gru

7.2   - IMDB

گرو که یکی از طرفداران یک سوپرگروه ابرشرور معروف به Vicious 6 است، نقشه ای برای تبدیل شدن به آنقدر شیطانی می کشد تا با پشتیبان پیروانش، مینیون ها، به آنها بپیوندد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Back to Lyla

6.1   - IMDB

پس از اینکه متوجه میشود ممکن است به زودی بمیرد، یک مرد جوان ترسو به همراه دوستان دوران کودکیاش که از هم جدا شدهاند و خشمگین هستند، در جستجوی پایان یافتن دلیل ترک زندگیاش هستند.