زیرنویس فیلم A Paris Education (2018)

نام فارسی فیلم : آموزش و پرورش پاریس (2018)

6.4
  • ژانر :   درام
  • کارگردان :   Jean-Paul Civeyrac
  • سال انتشار :   2018
  • محصول کشور :   France
  • بازیگران :   Andranic Manet-  Diane Rouxel-  Jenna Thiam

خلاصه فارسی

اتین برای تحصیل در رشته فیلمسازی در دانشگاه سوربن به پاریس می آید. او با ماتیاس و ژان نوئل ملاقات می کند که در اشتیاق مشترک او به فیلم هستند. اما همانطور که آنها سال را صرف مطالعه می کنند، باید با چالش های دوستی و عشقی و همچنین انتخاب نبردهای هنری خود روبرو شوند.


خلاصه انگلیسی

Etienne comes to Paris to study filmmaking at the Sorbonne. He meets Mathias and Jean-Noël who share his passion for films. But as they spend the year studying, they have to face friendship and love challenges as well as choosing their artistic battles.


این فیلم با نام تجاری A Paris Education محصول کشور France است.به کارگردانی Jean-Paul Civeyrac و بازیگرانی چون Andranic Manet,Diane Rouxel,Jenna Thiam در ژانر درام در سال 2018 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم True Things

6   - IMDB

زن جوانی که در حاشیه جامعه زندگی می کند توسط غریبه ای مست می شود که زندگی آرام او را تحت الشعاع قرار می دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Lost Girls

2.8   - IMDB

The Lost Girls با الهام از داستان کلاسیک پیتر پن، چهار نسل از زنان عزیز را روایت میکند که در عواقب ماجراجوییهای خود با پیتر پن در نورلند مبارزه میکنند. مانند مادربزرگش و مادرش جین قبل از او، وندی باید از چنگ پان و قولی که او شدیداً میخواهد او را نگه دارد بگریزد. همانطور که دخترش بری وارد مدار پیتر می شود، وندی باید برای حفظ رابطه خود با دخترش بجنگد و در عین حال میراث او را آشتی دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Watcher

6.3   - IMDB

در حالی که یک قاتل زنجیره ای شهر را تعقیب می کند، جولیا - بازیگر جوانی که به تازگی با شوهرش به شهر نقل مکان کرده است - متوجه یک غریبه مرموز می شود که او را از آن طرف خیابان تماشا می کند.