زیرنویس فیلم 8 Winds (2022)

نام فارسی فیلم : 8 باد (2022)

5.5
  • ژانر :   کمدی درام
  • کارگردان :   -
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Robert Davi-  Leona Paraminski-  Joe Sabatino

خلاصه فارسی

این فیلم داستانی در مورد عشق، فداکاری و امید است که در برابر یک محیط آرتهاوس نوآر، جایی که کوسهها، خونآشامها و قربانیان آن با یک میلیاردر گوشهنشین (رابرت داوی)، مالک باشگاه کمدی (لئونا پارامینسکی) و فیلمساز بر فراز تپه، چارلی نبیس، قربانی میشوند. (دن کوپلان) در حالی که یک الیگارش روسی برای کنترل آب کالیفرنیا می جنگد، به یک بازی مرگبار توطئه و قتل کشیده می شوند.


خلاصه انگلیسی

The film is a story about love, sacrifice, and hope set against an Arthouse noir milieu, where its sharks, vampires, and victims when a reclusive billionaire (Robert Davi), comedy club owner (Leona Paraminski) and over the hill filmmaker Charlie Nabis (Dan Coplan) are drawn into a deadly game of conspiracy and murder as a Russian Oligarch fights to control California's water supply.


این فیلم با نام تجاری 8 Winds محصول کشور United States است.به کارگردانی - و بازیگرانی چون Robert Davi,Leona Paraminski,Joe Sabatino در ژانر کمدی,,درام در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Back to Lyla

6.1   - IMDB

پس از اینکه متوجه میشود ممکن است به زودی بمیرد، یک مرد جوان ترسو به همراه دوستان دوران کودکیاش که از هم جدا شدهاند و خشمگین هستند، در جستجوی پایان یافتن دلیل ترک زندگیاش هستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Ah Girls Go Army Again

5.8   - IMDB

اقدامات گروهبان چاو به اشتباه تعبیر می شود، اما در مواجهه با چالش های سخت، دختران پیوند قوی تری ایجاد می کنند و با هم بالغ می شوند. ستوان روکسان تان رابطه جوی با دوست پسرش را پیچیده می کند. دختران در سفر GBMT خود از موانع طاقت فرسایی عبور می کنند که در نهایت آنها را در موقعیت خطرناکی قرار می دهد و اقدامات آنها ملت را شوکه می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Man from Toronto

5.7   - IMDB

در مورد هویت اشتباه، مرگبارترین قاتل جهان، معروف به مردی از تورنتو، و یک قاتل در شهر نیویورک پس از گیج شدن برای یکدیگر در یک Airbnb مجبور می شوند با هم متحد شوند.