زیرنویس فیلم 8 Winds (2022)

نام فارسی فیلم : 8 باد (2022)

5.5
  • ژانر :   کمدی درام
  • کارگردان :   -
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Robert Davi-  Leona Paraminski-  Joe Sabatino

خلاصه فارسی

این فیلم داستانی در مورد عشق، فداکاری و امید است که در برابر یک محیط آرتهاوس نوآر، جایی که کوسهها، خونآشامها و قربانیان آن با یک میلیاردر گوشهنشین (رابرت داوی)، مالک باشگاه کمدی (لئونا پارامینسکی) و فیلمساز بر فراز تپه، چارلی نبیس، قربانی میشوند. (دن کوپلان) در حالی که یک الیگارش روسی برای کنترل آب کالیفرنیا می جنگد، به یک بازی مرگبار توطئه و قتل کشیده می شوند.


خلاصه انگلیسی

The film is a story about love, sacrifice, and hope set against an Arthouse noir milieu, where its sharks, vampires, and victims when a reclusive billionaire (Robert Davi), comedy club owner (Leona Paraminski) and over the hill filmmaker Charlie Nabis (Dan Coplan) are drawn into a deadly game of conspiracy and murder as a Russian Oligarch fights to control California's water supply.


این فیلم با نام تجاری 8 Winds محصول کشور United States است.به کارگردانی - و بازیگرانی چون Robert Davi,Leona Paraminski,Joe Sabatino در ژانر کمدی,,درام در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Arthur's Whisky

4.4   - IMDB

هنگامی که شوهر جوآن می میرد، او از این که متوجه می شود او اکسیری اختراع کرده است شوکه می شود که مصرف کننده را دوباره جوان نشان می دهد. این سه زن با به اشتراک گذاشتن آن با دو دوستش، شهر را قرمز رنگ می کنند اما به زودی متوجه می شوند که دیگر برای جوان بودن در دنیای مدرن مجهز نیستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Self Reliance

6.1   - IMDB

وقتی به مردی پیشنهاد می شود یک میلیون دلار بازی کند که در آن شکارچیان سعی می کنند او را بکشند، او فکر می کند که راه گریز کامل را پیدا کرده است: آنها فقط زمانی می توانند حمله کنند که او تنها باشد. تنها مشکل او این است که هیچ یک از دوستان یا خانواده اش باور ندارند که بازی واقعی است.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Bastard Sons

4.8   - IMDB

با کشته شدن پدر وینسنت دامیانو، رئیس خانواده، زندگی گروهی از تبهکاران سازمان یافته مختل می شود. برادران «حرامزاده» وینسنت، گروهی از روحهای یتیمی که او با هم بزرگ کرده است، تصور میکنند که چه کسی پدرشان را کشته است... شریک زندگیاش رم. حرامزاده ها در تلاشی شجاعانه و حساب شده برای به دست آوردن دوباره تجارت و انتقام گرفتن از رم، جنگی همه جانبه را برای بدست آوردن پوند گوشت خود به راه می اندازند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Betty's Bad Luck in Love

6.2   - IMDB

روابط بتی که از کودکی نفرین شده بود تا در روابط عاشقانه شکست بخورد، همیشه به فاجعه ختم شده است. اما وقتی الکس را ملاقات می کند، وسوسه می شود یک بار دیگر تلاش کند. آیا عشق واقعی می تواند بر نفرین غلبه کند؟

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.