بازیگر فیلم و سریال Jake Johnson (جیک جانسون)

Jake Johnson - نیو ساب تایتل
  • قد :   5' 9¼" (1.76 m)
  • تاریخ و مکان تولد :   May 28, 1978 in Evanston, Illinois, USA
  • فیلم های معروف بازیگر : New Girl Nick Miller(2011-2018), Jurassic World Lowery(2015), Safety Not Guaranteed Jeff(2012)

بیوگرافی فارسی

جیک جانسون (متولد مارک جیک جانسون وینبرگر ؛ 28 مه 1978) بازیگر ، کمدین و کارگردان آمریکایی است که بیشتر به خاطر بازی در نقش نیک میلر در سریال های کمدی Fox New Girl مقابل Zooey Deschanel شناخته می شود و برای آن نیز جایزه انتخاب نوجوان را دریافت کرده است. نامزدی در میان دیگران. جانسون همچنین در فیلم 2009 Paper Heart و 2012 با هم بازی کرد ...


بیوگرافی انگلیسی

Jake Johnson (born Mark Jake Johnson Weinberger; May 28, 1978) is an American actor, comedian and director, most commonly known for playing Nick Miller in the Fox comedy series New Girl opposite Zooey Deschanel, for which he has received a Teen Choice Award nomination among others. Johnson also co-starred in the 2009 film Paper Heart and the 2012 ...

بازیگران معروف

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Ride the Eagle

6.3   - IMDB

لیف با مرگ مادرش، هانی، با یک ارث مشروط باقی می ماند. قبل از اینکه بتواند به کابین زیبای یوسمیتی او نقل مکان کند، باید لیست مفصل و گاهی مشکوک او را تکمیل کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Self Reliance

6.1   - IMDB

وقتی به مردی پیشنهاد می شود یک میلیون دلار بازی کند که در آن شکارچیان سعی می کنند او را بکشند، او فکر می کند که راه گریز کامل را پیدا کرده است: آنها فقط زمانی می توانند حمله کنند که او تنها باشد. تنها مشکل او این است که هیچ یک از دوستان یا خانواده اش باور ندارند که بازی واقعی است.

سال تولید فیلم وسریال

تبلیغات بنری