بازیگر فیلم و سریال Alexandra Shipp (الکساندرا شیپ)

Alexandra Shipp - نیو ساب تایتل
  • قد :   5' 6" (1.68 m)
  • تاریخ و مکان تولد :   Phoenix, Arizona, USA
  • فیلم های معروف بازیگر : X-Men: Apocalypse Ororo Munroe / Storm(2016), Dark Phoenix Ororo Munroe / Storm(2019), Love, Simon Abby(2018)

بیوگرافی فارسی

الکساندرا شیپ به دلیل نقش خود به عنوان قهرمان نمادین mohawked 'Storm' در قرن بیستم X-Men: Apocalypse (2016) به کارگردانی برایان سینگر مشهور است. شیپ نسخه جوانتر "طوفان" (که ابتدا توسط هالی بری بازی شده بود) را بازی می کند. مصمم است تا شخصیت جهش یافته را به خود اختصاص دهد ، چرخش جدیدی را با عنوان "طوفان" به دست می آورد که بسیاری از رسانه ها ...


بیوگرافی انگلیسی

Alexandra Shipp is known for her role as the iconic mohawked super heroine 'Storm' in Twentieth Century Fox's X-Men: Apocalypse (2016), directed by Bryan Singer. Shipp plays a younger version of 'Storm' (originally played by Halle Berry). Determined to make the mutant character her own, she delivers a new spin on 'Storm,' which many media outlets ...

بازیگران معروف

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم A Matter of Justice

6.7   - IMDB

داستان واقعی درباره مادر یک قربانی قتل که به دنبال آن است که بیوه پسرش را به دست عدالت بسپارد و حضانت نوه اش را به دست آورد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Two Orphan Vampires

4.9   - IMDB

یک جفت دختر نوجوان که روزها نابینا هستند اما وقتی آفتاب غروب می کند در خیابان ها پرسه می زنند تا تشنگی خون خود را سیراب کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dark

8.7   - IMDB

یک زن جوان مضطرب باید با بدترین ترسهایش مقابله کند، وقتی خودش را به تنهایی در انباری در شهر نیویورک در جریان خاموشی سال 2003 گرفتار میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Planters

6.3   - IMDB

مارتا پلنت، بازاریاب تلفنی بی دست و پا، در حالی که گنج را دفن می کند و سوپ نخود خرد شده می خورد، به تنهایی زندگی می کند. هنگامی که او یک ولگرد با شخصیت های متعدد را می پذیرد، متوجه می شود که داشتن سه دوست در یکی ممکن است بیش از توانایی او باشد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Cabal

2.2   - IMDB

یک قاتل نظامی برای تعقیب و از بین بردن یک قاتل سریالی تشنه به خون که در جنگلی ممنوعه دست به قتل می زند استخدام می شود.::masterozuna

زیر‌نویس فارسی فیلم Lost Transmissions

5   - IMDB

وقتی یک تهیهکننده موسیقی تحسینشده داروهای خود را برای اسکیزوفرنی قطع میکند، دوستانش او را در صحنه موسیقی لسآنجلس تعقیب میکنند تا به او کمک کنند تا او را به یک بیمارستان روانی بفرستند و نارساییهای نگرانکننده سیستم مراقبت از سلامت روان ما را آشکار کنند.

سال تولید فیلم وسریال

تبلیغات بنری