بازیگر فیلم و سریال Alexandra Paul (الکساندرا پل)

Alexandra Paul - نیو ساب تایتل
  • قد :   5' 10" (1.78 m)
  • تاریخ و مکان تولد :   July 29, 1963 in New York City, New York, USA
  • فیلم های معروف بازیگر : Christine Leigh Cabot(1983), Dragnet Connie Swail(1987), Spy Hard Woman in Murphy Bed(1996)

بیوگرافی فارسی

الکساندرا پل وقتی تصمیم گرفت دانشگاه را از دانشگاه استنفورد کنار بکشد و بازیگری را دنبال کند ، الگوبرداری می کرد. با نقش های اصلی در 75 فیلم سینمایی و برنامه های تلویزیونی ، او را می توان در مستند برنده جایزه چه کسی ماشین الکتریکی را نیز دید؟ (2006) در سطح بین المللی به دلیل بازی 5 ساله بازیگری خود به عنوان "ستوان استفانی هولدن" در این اثر شناخته شد ...


بیوگرافی انگلیسی

Alexandra Paul was modeling when she decided to forego college at Stanford University and pursue acting. With lead roles in 75 feature films and television programs, she can also be seen in the award-winning documentary Who Killed the Electric Car? (2006). Internationally recognized for her 5-year starring role as "Lt. Stephanie Holden" in the hit ...

بازیگران معروف

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم A Matter of Justice

6.7   - IMDB

داستان واقعی درباره مادر یک قربانی قتل که به دنبال آن است که بیوه پسرش را به دست عدالت بسپارد و حضانت نوه اش را به دست آورد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Two Orphan Vampires

4.9   - IMDB

یک جفت دختر نوجوان که روزها نابینا هستند اما وقتی آفتاب غروب می کند در خیابان ها پرسه می زنند تا تشنگی خون خود را سیراب کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dark

8.7   - IMDB

یک زن جوان مضطرب باید با بدترین ترسهایش مقابله کند، وقتی خودش را به تنهایی در انباری در شهر نیویورک در جریان خاموشی سال 2003 گرفتار میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Planters

6.3   - IMDB

مارتا پلنت، بازاریاب تلفنی بی دست و پا، در حالی که گنج را دفن می کند و سوپ نخود خرد شده می خورد، به تنهایی زندگی می کند. هنگامی که او یک ولگرد با شخصیت های متعدد را می پذیرد، متوجه می شود که داشتن سه دوست در یکی ممکن است بیش از توانایی او باشد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Cabal

2.2   - IMDB

یک قاتل نظامی برای تعقیب و از بین بردن یک قاتل سریالی تشنه به خون که در جنگلی ممنوعه دست به قتل می زند استخدام می شود.::masterozuna

زیر‌نویس فارسی فیلم Lost Transmissions

5   - IMDB

وقتی یک تهیهکننده موسیقی تحسینشده داروهای خود را برای اسکیزوفرنی قطع میکند، دوستانش او را در صحنه موسیقی لسآنجلس تعقیب میکنند تا به او کمک کنند تا او را به یک بیمارستان روانی بفرستند و نارساییهای نگرانکننده سیستم مراقبت از سلامت روان ما را آشکار کنند.

سال تولید فیلم وسریال

تبلیغات بنری