بازیگر فیلم و سریال Alexandra Neil (الکساندرا نیل)

Alexandra Neil - نیو ساب تایتل
  • تاریخ و مکان تولد :   April 7, 1955 in Boston, Massachusetts, USA
  • فیلم های معروف بازیگر : Madoff Monica Noel(2016), Afterschool Gloria Talbert(2008), Listen Up Philip Chelsea(2014)

بیوگرافی فارسی

الکساندرا نیل بازیگری است که به دلیل فعالیت در تلویزیون در روز مشهور است. او در نمایش های مختلف طیف گسترده ای از شخصیت ها را بازی کرده است - از جراح "پیج میلر" در "One Life to Live" (1968) گرفته تا شهر ترامپ "Ruby Wright" در تگزاس (1980). نمایش های دیگر وی شامل فیلم The World Turnens (1956) ("Dawn Wheeler") ، Guiding Light (1952) ("Rose McClaren ...


بیوگرافی انگلیسی

Alexandra Neil is an actress best-known for her work on daytime television. She has played a wide range of characters on different shows -- from surgeon "Paige Miller" on One Life to Live (1968) to town tramp "Ruby Wright" on Texas (1980). Her other shows include As the World Turns (1956) ("Dawn Wheeler"), Guiding Light (1952) ("Rose McClaren ...

بازیگران معروف

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم A Matter of Justice

6.7   - IMDB

داستان واقعی درباره مادر یک قربانی قتل که به دنبال آن است که بیوه پسرش را به دست عدالت بسپارد و حضانت نوه اش را به دست آورد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Two Orphan Vampires

4.9   - IMDB

یک جفت دختر نوجوان که روزها نابینا هستند اما وقتی آفتاب غروب می کند در خیابان ها پرسه می زنند تا تشنگی خون خود را سیراب کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dark

8.7   - IMDB

یک زن جوان مضطرب باید با بدترین ترسهایش مقابله کند، وقتی خودش را به تنهایی در انباری در شهر نیویورک در جریان خاموشی سال 2003 گرفتار میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Planters

6.3   - IMDB

مارتا پلنت، بازاریاب تلفنی بی دست و پا، در حالی که گنج را دفن می کند و سوپ نخود خرد شده می خورد، به تنهایی زندگی می کند. هنگامی که او یک ولگرد با شخصیت های متعدد را می پذیرد، متوجه می شود که داشتن سه دوست در یکی ممکن است بیش از توانایی او باشد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Cabal

2.2   - IMDB

یک قاتل نظامی برای تعقیب و از بین بردن یک قاتل سریالی تشنه به خون که در جنگلی ممنوعه دست به قتل می زند استخدام می شود.::masterozuna

زیر‌نویس فارسی فیلم Lost Transmissions

5   - IMDB

وقتی یک تهیهکننده موسیقی تحسینشده داروهای خود را برای اسکیزوفرنی قطع میکند، دوستانش او را در صحنه موسیقی لسآنجلس تعقیب میکنند تا به او کمک کنند تا او را به یک بیمارستان روانی بفرستند و نارساییهای نگرانکننده سیستم مراقبت از سلامت روان ما را آشکار کنند.

سال تولید فیلم وسریال

تبلیغات بنری