بازیگر فیلم و سریال Alexandra Davies (الکساندرا دیویس)

Alexandra Davies - نیو ساب تایتل
  • قد :   5' 9" (1.75 m)
  • تاریخ و مکان تولد :   March 8, 1977 in Newcastle Upon Tyne, England, UK
  • فیلم های معروف بازیگر : X-Men Origins: Wolverine Woman of the Night(2009), Stealth Ben's Date(2005), Run Alison Saunders(2015)

بیوگرافی فارسی

الکساندرا دیویس در 8 مارس 1977 در نیوکاسل Upon Tyne ، انگلیس به عنوان الکساندرا الیزابت دیویس متولد شد. او بازیگر و تهیه کننده است ، به X-Men Origins: Wolverine (2009) ، Stealth (2005) و Run (2015) معروف است. او از 2 ژانویه 2008 با جاستین هانرهان ازدواج کرده است.


بیوگرافی انگلیسی

Alexandra Davies was born on March 8, 1977 in Newcastle Upon Tyne, England as Alexandra Elizabeth Davies. She is an actress and producer, known for X-Men Origins: Wolverine (2009), Stealth (2005) and Run (2015). She has been married to Justin Hanrahan since January 2, 2008.

بازیگران معروف

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم A Matter of Justice

6.7   - IMDB

داستان واقعی درباره مادر یک قربانی قتل که به دنبال آن است که بیوه پسرش را به دست عدالت بسپارد و حضانت نوه اش را به دست آورد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Two Orphan Vampires

4.9   - IMDB

یک جفت دختر نوجوان که روزها نابینا هستند اما وقتی آفتاب غروب می کند در خیابان ها پرسه می زنند تا تشنگی خون خود را سیراب کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dark

8.7   - IMDB

یک زن جوان مضطرب باید با بدترین ترسهایش مقابله کند، وقتی خودش را به تنهایی در انباری در شهر نیویورک در جریان خاموشی سال 2003 گرفتار میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Planters

6.3   - IMDB

مارتا پلنت، بازاریاب تلفنی بی دست و پا، در حالی که گنج را دفن می کند و سوپ نخود خرد شده می خورد، به تنهایی زندگی می کند. هنگامی که او یک ولگرد با شخصیت های متعدد را می پذیرد، متوجه می شود که داشتن سه دوست در یکی ممکن است بیش از توانایی او باشد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Cabal

2.2   - IMDB

یک قاتل نظامی برای تعقیب و از بین بردن یک قاتل سریالی تشنه به خون که در جنگلی ممنوعه دست به قتل می زند استخدام می شود.::masterozuna

زیر‌نویس فارسی فیلم Lost Transmissions

5   - IMDB

وقتی یک تهیهکننده موسیقی تحسینشده داروهای خود را برای اسکیزوفرنی قطع میکند، دوستانش او را در صحنه موسیقی لسآنجلس تعقیب میکنند تا به او کمک کنند تا او را به یک بیمارستان روانی بفرستند و نارساییهای نگرانکننده سیستم مراقبت از سلامت روان ما را آشکار کنند.

سال تولید فیلم وسریال

تبلیغات بنری