بازیگر فیلم و سریال Alessandro Siani

Alessandro Siani - نیو ساب تایتل
  • تاریخ و مکان تولد :   September 17, 1975 in Naples, Campania, Italy
  • فیلم های معروف بازیگر : Il principe abusivo Antonio(2013), Ti lascio perché ti amo troppo Mariano(2006), Willkommen im Süden Mattia Volpe(2010)

بیوگرافی فارسی

الساندرو سیانی در 17 سپتامبر سال 1975 در ناپل ، کامپانیا ، ایتالیا به عنوان آلساندرو اسپوزیتو متولد شد. او بازیگر و نویسنده ای است که با نام The Abusive Prince (2013) شناخته می شود ، من شما را ترک می کنم زیرا من شما را دوست دارم (2006) و Willkommen im Süden (2010).


بیوگرافی انگلیسی

Alessandro Siani was born on September 17, 1975 in Naples, Campania, Italy as Alessandro Esposito. He is an actor and writer, known for Il principe abusivo (2013), Ti lascio perché ti amo troppo (2006) and Willkommen im Süden (2010).

بازیگران معروف

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Weightless

5.6   - IMDB

به غیر از چند خانه ساده، یک بار، یک پمپ بنزین با یک سوپرمارکت کوچک و یک زبالهدان، واقعاً در شهرستان فولتون، جورجیا، چیزی وجود ندارد. جوئل درونگرا در زباله دانی کار می کند، جایی که گاهی یک یا دو بطری شیشه ای مفید پیدا می کند، که تمیز می کند و به خانه می برد. سپس، یک روز، او یک تماس تلفنی غیرمنتظره دریافت می کند: همسر سابقش ناپدید شده است و اکنون مسئولیت مراقبت از پسرشان بر عهده اوست. جوئل که قرار است برای اولین بار پسرش را ببیند، نمی داند که چگونه می خواهد با ویل 10 ساله که به نظر می رسد در دنیای خودش زندگی می کند، رابطه برقرار کند. خوشبختانه برای آنها، کلارا، یک دختر باهوش همسایه، آماده کمک است و ویل شروع به باز کردن صحبت های پدرش می کند. اما افسر بهزیستی جوانان از قبل در را می کوبد. اولین کارگردانی کارگردان Jaron Albertin یک درام حساس و کمی مالیخولیایی درباره دو خارجی است که درک عمیقی از یکدیگر پیدا می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Una notte da dottore

6   - IMDB

دیگو آباتانتونو نقش یک پزشک اورژانس را بازی می کند. او که تحت تاثیر کمردرد فلج کننده قرار گرفته است، از یک پسر پیتزا تحویل می گیرد که باید جای دکتر را بگذارد.

زیر‌نویس فارسی فیلم My Brother, My Sister

6   - IMDB

وقتی وصیت پدر آنها را مجبور به زندگی مشترک می کند، خواهر و برادر نیک و تسلا - و بچه های تسلا - سعی می کنند بر اختلافات خود غلبه کنند تا به یک خانواده تبدیل شوند.

سال تولید فیلم وسریال

تبلیغات بنری