بازیگر فیلم و سریال Alessandro Nivola (الساندرو نیولا)

  • قد :   5' 9" (1.75 m)
  • تاریخ و مکان تولد :   June 28, 1972 in Boston, Massachusetts, USA
  • فیلم های معروف بازیگر : Face/Off Pollux Troy(1997), Jurassic Park III Billy Brennan(2001), American Hustle Anthony Amado(2013)

بیوگرافی فارسی

آلساندرو نیوولا در 28 ژوئن سال 1972 در بوستون ، ماساچوست ، ایالات متحده آمریکا به عنوان آلساندرو آنتین نیوولا متولد شد. او بازیگر و تهیه کننده است ، به چهره / خاموش (1997) ، پارک ژوراسیک III (2001) و آمریکایی هاستل (2013) مشهور است. او از 3 ژانویه 2003 با امیلی مورتیمر ازدواج کرده است. آنها دو فرزند دارند.


بیوگرافی انگلیسی

Alessandro Nivola was born on June 28, 1972 in Boston, Massachusetts, USA as Alessandro Antine Nivola. He is an actor and producer, known for Face/Off (1997), Jurassic Park III (2001) and American Hustle (2013). He has been married to Emily Mortimer since January 3, 2003. They have two children.

Alessandro Nivola - نیو ساب تایتل

بازیگران معروف

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Weightless

5.6   - IMDB

به غیر از چند خانه ساده، یک بار، یک پمپ بنزین با یک سوپرمارکت کوچک و یک زبالهدان، واقعاً در شهرستان فولتون، جورجیا، چیزی وجود ندارد. جوئل درونگرا در زباله دانی کار می کند، جایی که گاهی یک یا دو بطری شیشه ای مفید پیدا می کند، که تمیز می کند و به خانه می برد. سپس، یک روز، او یک تماس تلفنی غیرمنتظره دریافت می کند: همسر سابقش ناپدید شده است و اکنون مسئولیت مراقبت از پسرشان بر عهده اوست. جوئل که قرار است برای اولین بار پسرش را ببیند، نمی داند که چگونه می خواهد با ویل 10 ساله که به نظر می رسد در دنیای خودش زندگی می کند، رابطه برقرار کند. خوشبختانه برای آنها، کلارا، یک دختر باهوش همسایه، آماده کمک است و ویل شروع به باز کردن صحبت های پدرش می کند. اما افسر بهزیستی جوانان از قبل در را می کوبد. اولین کارگردانی کارگردان Jaron Albertin یک درام حساس و کمی مالیخولیایی درباره دو خارجی است که درک عمیقی از یکدیگر پیدا می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Una notte da dottore

6   - IMDB

دیگو آباتانتونو نقش یک پزشک اورژانس را بازی می کند. او که تحت تاثیر کمردرد فلج کننده قرار گرفته است، از یک پسر پیتزا تحویل می گیرد که باید جای دکتر را بگذارد.

زیر‌نویس فارسی فیلم My Brother, My Sister

6   - IMDB

وقتی وصیت پدر آنها را مجبور به زندگی مشترک می کند، خواهر و برادر نیک و تسلا - و بچه های تسلا - سعی می کنند بر اختلافات خود غلبه کنند تا به یک خانواده تبدیل شوند.

سال تولید فیلم وسریال

تبلیغات بنری