بازیگر فیلم و سریال Alessandra Negrini (الساندرا نگرینی)

Alessandra Negrini - نیو ساب تایتل
  • تاریخ و مکان تولد :   August 29, 1970 in São Paulo, São Paulo, Brazil
  • فیلم های معروف بازیگر : Cleópatra Cleópatra(2007), Tropical Paradise Paula / Taís(2007), Desejos de Mulher Selma(2002)

بیوگرافی فارسی

الساندرا نگرینی در 29 آگوست 1970 در سائوپائولو ، سائوپائولو ، برزیل به عنوان آلساندرا ویدال از نگیریروس نگریینی به دنیا آمد. او یک بازیگر زن است ، معروف به کلئوپاترا (2007) ، Tropical Paradise (2007) و Desires for Women (2002). او پیش از این با اتو ماکسیمیلیانو پریرا د کوردیرو فریرا و موریلو بنشیو ازدواج کرده بود.


بیوگرافی انگلیسی

Alessandra Negrini was born on August 29, 1970 in São Paulo, São Paulo, Brazil as Alessandra Vidal de Negreiros Negrini. She is an actress, known for Cleópatra (2007), Tropical Paradise (2007) and Desejos de Mulher (2002). She was previously married to Otto Maximiliano Pereira de Cordeiro Ferreira and Murilo Benício.

بازیگران معروف

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم About Us

5.7   - IMDB

یک زوج جوان در تلاش برای احیای دوباره ازدواج پریشان خود، مکانی را که هشت سال قبل ماه عسل خود را در آن گذرانده بودند، بازدید می کنند. ما تماشا میکنیم که آنها زیبایی و درد عشق را طی میکنند و در پایانی دلخراش با آشکار شدن حقایق به اوج میرسد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Superior

5.2   - IMDB

در حال فرار، ماریان به زادگاهش در شمال نیویورک باز می گردد تا با خواهر دوقلوی همسان خود، ویویان، مخفی شود. ماریان که تلاش می کند گذشته را پشت سر بگذارد، درباره دلیل بازگشتش دروغ می گوید و خواهرش را در تاریکی رها می کند تا اینکه دو دنیای آنها شروع به برخورد می کنند.

سال تولید فیلم وسریال

تبلیغات بنری