بازیگر فیلم و سریال Aleksandra Slaska (الکساندرا اسلاسکا)

Aleksandra Slaska - نیو ساب تایتل
  • تاریخ و مکان تولد :   November 4, 1925 in Katowice, Slaskie, Poland
  • فیلم های معروف بازیگر : Passenger Liza(1963), Spotkanie w 'Bajce' Teresa(1962), Dom na pustkowiu Basia(1949)

بیوگرافی فارسی

الكساندر اسلاسكا در 4 نوامبر سال 1925 در كاتوویچ ، اسلاكیك ، لهستان در مقام الكساندر واسیك متولد شد. او یک بازیگر زن بود که به مسافر (1963) ، اسپاتکانی w 'Bajce' (1962) و Dom na pustkowiu (1949) معروف بود. او با ژانوسز وارمینسکی ازدواج کرده بود. وی در 18 سپتامبر 1989 در ورشو ، مازوویکی ، لهستان درگذشت.


بیوگرافی انگلیسی

Aleksandra Slaska was born on November 4, 1925 in Katowice, Slaskie, Poland as Aleksandra Wasik. She was an actress, known for Passenger (1963), Spotkanie w 'Bajce' (1962) and Dom na pustkowiu (1949). She was married to Janusz Warminski. She died on September 18, 1989 in Warsaw, Mazowieckie, Poland.

بازیگران معروف

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Skazhi ey

چگونه پسری باشیم که والدینش هر روز از او بپرسند چه کسی را بیشتر دوست دارد؟ مادر یا پدر؟ اگر او دیوانه وار پسرش را دوست دارد، اما شرایط او را مجبور به گرفتن فرزند از پدرش می کند، چگونه مادر باشیم؟ اگر پسرش برای همیشه به آمریکا برده شود و او نمی تواند زندگی بدون او را تصور کند چگونه می توان پدر شد؟ این یک داستان در مورد انتخاب است. والدینی که برای فرزندان خود تصمیم می گیرند بیشتر از همه به بهترین نحو عمل می کنند. کودک با ترس از ایجاد درد موافقت می کند، اما زمان می گذرد و کودک بالغ می شود و در مقطعی خودش تصمیم می گیرد. فقط برای والدین این بسیار دردناک تر است.

سال تولید فیلم وسریال

تبلیغات بنری