بازیگر فیلم و سریال Aleksandr Pal

Aleksandr Pal - نیو ساب تایتل
  • قد :   6' 2" (1.88 m)
  • تاریخ و مکان تولد :   December 16, 1988 in Chelyabinsk, Chelyabinskaya obast, RSFSR, USSR [now Russia]
  • فیلم های معروف بازیگر : Hardcore Mr. Fahrenheit(2015), Rag Union Actor(2015), The Icebreaker Kukushkin(2016)

بیوگرافی فارسی

الكساندر پال در 16 دسامبر سال 1988 در چلیابینكس ، منطقه چلیابینسایا ، RSFSR ، اتحاد جماهیر شوروی به عنوان الكساندر ولادیمیرویچ پال به دنیا آمد. او بازیگری است که به Hardcore (2015) ، Rag Union (2015) و The Icebreaker (2016) معروف است.


بیوگرافی انگلیسی

Aleksandr Pal was born on December 16, 1988 in Chelyabinsk, Chelyabinskaya obast, RSFSR, USSR as Aleksandr Vladimirovich Pal. He is an actor, known for Hardcore (2015), Rag Union (2015) and The Icebreaker (2016).

بازیگران معروف

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Secret Weapon

3.9   - IMDB

جنگ جهانی دوم است. ارتش سرخ مجبور شد با عجله عقب نشینی کند و سلاح فوق سری خود "کاتیوشا" را پشت سر بگذارد. یک گروه 8 نفره از سربازان اعزام می شوند تا تمام تلاش خود را انجام دهند تا "کاتیوشا" به دست آلمانی ها نرود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Skazhi ey

چگونه پسری باشیم که والدینش هر روز از او بپرسند چه کسی را بیشتر دوست دارد؟ مادر یا پدر؟ اگر او دیوانه وار پسرش را دوست دارد، اما شرایط او را مجبور به گرفتن فرزند از پدرش می کند، چگونه مادر باشیم؟ اگر پسرش برای همیشه به آمریکا برده شود و او نمی تواند زندگی بدون او را تصور کند چگونه می توان پدر شد؟ این یک داستان در مورد انتخاب است. والدینی که برای فرزندان خود تصمیم می گیرند بیشتر از همه به بهترین نحو عمل می کنند. کودک با ترس از ایجاد درد موافقت می کند، اما زمان می گذرد و کودک بالغ می شود و در مقطعی خودش تصمیم می گیرد. فقط برای والدین این بسیار دردناک تر است.

سال تولید فیلم وسریال

تبلیغات بنری