بازیگر فیلم و سریال Aleksandr Oleshko (الکساندر اولشکو)

Aleksandr Oleshko - نیو ساب تایتل
  • تاریخ و مکان تولد :   July 23, 1976 in Kishinev, Moldavian SSR, USSR
  • فیلم های معروف بازیگر : August. Eighth Egor(2012), Dark Planet Khlebopyok(2009), Dark Planet: Rebellion Khlebopyok(2009)

بیوگرافی فارسی

الكساندر اولشكو در 23 ژوئیه سال 1976 در كيشينف ، SSR مولداوی ، اتحاد جماهیر شوروی متولد شد. او بازیگری است که برای ماه اوت شناخته می شود. هشتم (2012) ، Dark Planet (2009) و Dark Planet: Rebelion (2009).


بیوگرافی انگلیسی

Aleksandr Oleshko was born on July 23, 1976 in Kishinev, Moldavian SSR, USSR. He is an actor, known for August. Eighth (2012), Dark Planet (2009) and Dark Planet: Rebellion (2009).

بازیگران معروف

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Secret Weapon

3.9   - IMDB

جنگ جهانی دوم است. ارتش سرخ مجبور شد با عجله عقب نشینی کند و سلاح فوق سری خود "کاتیوشا" را پشت سر بگذارد. یک گروه 8 نفره از سربازان اعزام می شوند تا تمام تلاش خود را انجام دهند تا "کاتیوشا" به دست آلمانی ها نرود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Skazhi ey

چگونه پسری باشیم که والدینش هر روز از او بپرسند چه کسی را بیشتر دوست دارد؟ مادر یا پدر؟ اگر او دیوانه وار پسرش را دوست دارد، اما شرایط او را مجبور به گرفتن فرزند از پدرش می کند، چگونه مادر باشیم؟ اگر پسرش برای همیشه به آمریکا برده شود و او نمی تواند زندگی بدون او را تصور کند چگونه می توان پدر شد؟ این یک داستان در مورد انتخاب است. والدینی که برای فرزندان خود تصمیم می گیرند بیشتر از همه به بهترین نحو عمل می کنند. کودک با ترس از ایجاد درد موافقت می کند، اما زمان می گذرد و کودک بالغ می شود و در مقطعی خودش تصمیم می گیرد. فقط برای والدین این بسیار دردناک تر است.

سال تولید فیلم وسریال

تبلیغات بنری