بازیگر فیلم و سریال Aleksandr Goloborodko (الکساندر گولوبورودکو)

  • قد :   6' 3" (1.91 m)
  • تاریخ و مکان تولد :   September 28, 1938 in Dnepropetrovsk, Ukrainian SSR, USSR [now Dnipropetrovsk, Ukraine]
  • فیلم های معروف بازیگر : Stalingrad General Rokossovsky(1990), Bitva za Moskvu Konstantin Rokossovskiy(1985), Viimne reliikvia Gabriel(1969)

بیوگرافی فارسی

الكساندر گلوبورودكو در 28 سپتامبر سال 1938 در دنیپروپتروسكس ، اتحاد جماهیر شوروی اتحاد جماهیر شوروی اتحاد جماهیر شوروی به عنوان الكساندر الكساندرویچ گلوبورودكو متولد شد. او بازیگری است که به استالینگراد (1990) ، Bitva za Moskvu (1985) و Viimne reliikvia (1969) مشهور است.


بیوگرافی انگلیسی

Aleksandr Goloborodko was born on September 28, 1938 in Dnepropetrovsk, Ukrainian SSR, USSR as Aleksandr Aleksandrovich Goloborodko. He is an actor, known for Stalingrad (1990), Bitva za Moskvu (1985) and Viimne reliikvia (1969).

Aleksandr Goloborodko - نیو ساب تایتل

بازیگران معروف

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Secret Weapon

3.9   - IMDB

جنگ جهانی دوم است. ارتش سرخ مجبور شد با عجله عقب نشینی کند و سلاح فوق سری خود "کاتیوشا" را پشت سر بگذارد. یک گروه 8 نفره از سربازان اعزام می شوند تا تمام تلاش خود را انجام دهند تا "کاتیوشا" به دست آلمانی ها نرود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Skazhi ey

چگونه پسری باشیم که والدینش هر روز از او بپرسند چه کسی را بیشتر دوست دارد؟ مادر یا پدر؟ اگر او دیوانه وار پسرش را دوست دارد، اما شرایط او را مجبور به گرفتن فرزند از پدرش می کند، چگونه مادر باشیم؟ اگر پسرش برای همیشه به آمریکا برده شود و او نمی تواند زندگی بدون او را تصور کند چگونه می توان پدر شد؟ این یک داستان در مورد انتخاب است. والدینی که برای فرزندان خود تصمیم می گیرند بیشتر از همه به بهترین نحو عمل می کنند. کودک با ترس از ایجاد درد موافقت می کند، اما زمان می گذرد و کودک بالغ می شود و در مقطعی خودش تصمیم می گیرد. فقط برای والدین این بسیار دردناک تر است.

سال تولید فیلم وسریال

تبلیغات بنری